Odkedy treba bývať spolu?

Príspevok v téme: Odkedy treba bývať spolu?
biela mačka

Takto: mám od januára priateľa, ktorý si ma na rozdiel od ex váži a je ku mne dobrý :-) Len neviem, či je čas, aby sme už bývali spolu a ako mu to mám naznačiť. Som mu vravela, že bábo by som rada, to súhlasil... Len čo teraz ďalej...On má spolu s mamou dva bytu, ktoré sú pri sebe, tak by sa tie byty dali znova rozdeliť nejakou stenou - len ako to povedať?

Agnes999

Teraz som to celkom nepochopila. On byva s mamou v jednom byte, ci maju dva byty, ktore su len pri sebe? Ak by mali dva samostatne byty, tak je to jednoduchsie. Kolko mate rokov? Aby nebol nejako velmi viazany na mamu, to nerobi nikdy dobrotu. Ak ma byt sam, skus sa pozyvat sama na navstevy, aj na take dlhsie pardnove navstevy, uvidite, ako si budete rozumiet ked budete spolu hoci zatial len docasne byvat. A on si zaroven zvykne na tvoju pritomnost vo svojom byte a ked mu neskor navrhnes, ci by ste nemohli byvat uz stale spolu, nebude to pre neho taky sok.

jahodka123

Kedy ? Vtedy, keď sa na to budete cítiť obaja. Je jedno, či to je za pol roka alebo za tri roky. Nikde nie je stanovená žiadna tabulka a časový interval, ktorý vyhovuje iným, nemusí vyhovovať vám. Musíte sa spýtať sami seba, či to chcete a či to zvládnete, nie cudzích ludí, ktorí majú iné vzťahy atď. A za pokus to hádam stojí, hm ?

biela mačka

tak ale bývať s rodičmi je des.... keby som ja mala peniaze na byt, tak už dávno bývam sama, ale nájomné je drahé

cierna macka

trosku hotentotsky napisane, ale budis...oddelene myslis vy dvaja& od seba, alebo oddeleni od svokry?ak byva v spojenom byte s mamou, zrejme maju urcite pravidla a aj napriek tomu, ze su v jednom byte, su od seba...ked chces byvat s nim, tak nechod okolo, ale sa ho to spytaj na rovinu. povedz mu, ze ho lubis a chces byt s nim...chlapi nie vzdy chapu obchadzky:))