Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Toxokaróza

parazitik

ja sama som mala aj skrkavky a to mi lekari nic nenasli, liecila som sa na vlastnu past a o.i. aj psychika sa vyrazne zlepsila, kondicka, celkova vitalita

parazitik

iste je to z toho, ekzemy, chudnutie, dychacie tazkosti - ked migruje larva plucami, i ten tras hlavy moze byt neurotoxinmi z ich metabolizmu sposobeny. je to druh zvieracej skrkavky, moze ju mat i clovek (clovek moze mat v podstate vsetky typy zvieracich parazitov, oni si nevyberaju prilis). a to si gratuluj, ze ti ju dr. nasli, vacsinou nic nenajdu. predpokladam, ze ti i lieky predpisu, snad v dostatocnej davke, pripadne sa poliec aj alternativne, pohladaj si na nete parazity, fora o nich atd. je toho vela.
a toto je ta tvoja kamaratka cs.wikipedia.org a neboj, je to v pohode vyliecitelne a uvidis, ako velmi sa ti ulavi a upravi zdravie az sa ich zbavis

RNG

Samozrejme to moze byt z toho, parazity v tele treba vyhubit, tema tu uz bezala mnohokrat.
Bol castejsie spomenuty ucinny protokol dr Huldy Clark, tj neliekove odstranovanie parazitov doplnkami.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.