Je to laska?

Príspevok v téme: Je to laska?
Ruzenka22

Ahojte chcem sa spytat niekoho kto mal podobnu situaciu som s priatelom rok a pol byvame spolu no teraz sme mesiac od Seba ale on aj ked mu napisem neodpisuje ignoruje ak sa ozve tak mi to pride ze z povinnosti proste vidim na nom ze uz nema tak zaujem milujem ho a on vravi ze miluje mna ale nejde mi to do hlavy lebo predtym stale mi pisal volal a teraz proste sa to vytratilo a mna to moc trapi

jahodka123

No keď ti ešte povie, čo mu furt vyvolávaš a že mu to leze na nervy, tak to už o niečom značí... Ale treba sa aj zamyslieť nad tým, ako často mu voláš a či toho ozaj nie je privela. Vieš, chlapi aj ked milujú, tak nebombardujú telefonatmi/sms-kami ako ženy (česť výnimkám - žiarlivcom a pod) Ja som s priatelom len cez víkendy a voláme si max raz za deň, niekedy vôbec. Väčšinou sa ozvem prvá a keď mám divný pocit, tak sa neozvem a on dá o sebe vedieť sám. Tiež by som ho najradšej počula 100x za deň, ale to robí zlobu, tak sa ovládam. Keby som na tvojom mieste, tak by som za ním nešla a čakala na reakciu. Ale to som ja...

Ruzenka22

Ahoj no dakujem vies ako ja mam ist za nim 31.10 mam letenku ale vies ked sa takto sprava tak neviem ako nemam dovod :( milujem homoille ked si predstavim ze takto to bude aj ked pridem tak ma to odradza skusim sa neozvat uvidime on neustale vravi ze co ja mu vyvolavam stale ze Len mu to leze na nervy

Cariboo

Cize ak dobre rozumiem, teraz nie ste spolu a priatel je niekde velmi daleko.
Len nahlas uvazujem, je niekolko moznosti :

A) fakt ta uz nemiluje a otravujes ho. No je prilis pohodlny alebo zbabely aby sa odhodlal dat tomu koniec. Odpise fakt len z povinnosti

B) ma ta pekne doma, vyhovuje mu to ale aj otravuje a radsej sa venuje inym cinnostiam.

C) ma milenku

Kedze nepises kde je a co tam robi, mozem len tipovat

D) je totiz dost mozne ze ma tolko roboty az nevie kde mu hlava stoji a jednoducho nema ani silu ani naladu s niekym komunikovat. Viem znie to divne ale aj mne sa to stava hlavne ked mam stresy a nechcem aby sa moja momentalne zla nalada sirila dalej. Vtedy sa zasijem a makam.

Da sa to pochopit ci uz moc blnosti pisem? Isty cas nepis. Nech to neposobi doterne.
Nezufaj si, urcite to bude dobre ked sa vrati.