Alergia na vlastný pot

Príspevok v téme: Alergia na vlastný pot
katerina

ahoj. trápi ma problém, že ked sa v podpazuší spotím, hneď sa tam vyhádžem a škriabe ma to. nepomáha na to ani sprcha, ani antiperspirant. mám na mieste, kde sa spotím červené flaky, nevyzera to esteticky a najmä ked ide leto, budu sa nosiť tričká bez rukavov. chcem sa spytat, či nemáte podobný problem alebo ci ste sa s tým nestretli tiež? je to ako alergia na vlastný pot, čím viac sa spotím, tým je to väčšie. ďakujem

Ivka 1

Tu je o ňom bližšie info.Ak budeš mať
záujem napíš mi mailovú adresu,lebo v
lekárni ani v drogérií sa nedá kúpiť.

Aloe Ever-Shield - tuhý dezodorant bez hliník.solí.Poskytuje účinnú ochranu proti pachu potu v podpazuší a môže sa aplikovať priamo po sprchovaní bez pocitu štípania. Táto jemná formula so stabilizovanou aloe vera neobsahuje žiadne drsné alebo škodlivé antiperspirantné alumíniové (hliníkové) soli, ktoré sa nachádzajú v mnohých dezodorantoch dostupných na trhu. Hliník je toxický kov. Hlavné účinky priveľkého množstva hliníka sa prejavujú, ako sa zdá, na centrálnom nervovom systéme a v niektorých prípadoch je nadmerné množstvo hliníka v tele spojené s Alzheimerovou chorobou, ďalej s nádormi prsníkov. Môže tiež narušiť hladinu vápnika v tele.
Tento výrobok eliminuje tieto riziká bez toho, aby sa znížila jeho kvalita. Nezanecháva škvrny na odeve.

Ivka 1

Mala by si prestať používať antiperspiranty s obsahom aluminiových
solí.Bohužiaľ sú vo všetkých antiperspirantoch,ktoré dostať v drogérií.