Connesten - vaginálne tablety - mozem pocas liecby sexovat?

Príspevok v téme: Connesten - vaginálne tablety - mozem pocas liecby sexovat?
julyyys

Ahojte dievcata, chcem sa opytat, mam problem, a to zapachajuci vytok a dnes som si v lekarni kupila bez rpedpisu mi poradili connesten -vaginalne tablety na 6.dnovu liecbu a chcem sa opytat ci to mozem sulozit teraz ci nie?? pretoze v navode nieje nic napisane zeby som nemohla sexovat a este tam aj pise ze tie tablety su zalozene na baze antikoncepcnych prostriedkov ,resp. prezervativ..... co si o tom myslite??? Inak connesten zacinam uzivat len odo dneška... napiste mi prosim co si myslite..dakujem vam :)

M 25

a ono je logické, že nemáš sexovať, tak to nebudú písať na príbalový leták.. ked si chorá, najprv sa máš vyliečiť ..

(aj ked máš sadru na nohe, tak si nepôjdeš zabehať)

M 25

však cicc je žena :D
ale bohužial, sa ti jej príspevok nepáči :D

ale majú pravdu! ako môžeš sexovať, ked si tam dole chorá?? nie si náhodou chorá aj na hlavu?

a partner si zaslúži vedieť, že nie si v poriadku, teda, ak nie ste nejakí nasťroční nadržanci.. a hlavne, on to môže od teba chytiť a ked sa vyliečiš, vráti ti to naspať.. a tak dokola ..

tak si to dobre premysli ..

julyyyyys

cudujes sa ked som sex nemala 3tyzdne??? a navyse s partnerom sme sa dlho nevidelo bol v praci na sluzobke.. este som mu o mojom proleme nehovorila a preto chcem ked mu poviem ze ,,nieco nieje v poriadku,, tak nech vie.. ale cakala som ze tento piatok sa pomiluejeme az som plakala ako som sa tesila! takze nemam??? najelpsie keby sa ozvali baby..hmm

cicc

orol, si zabil :D a to sa ti chce sexovat, ked mas take problemy?? mne uz by len vadilo, ze partner by mi videl choru susu a presla by ho od hnusu chut na dlhu dobu.. inak canesten tie tabletky nie su dobre, ale zelam, aby ti pomohli.. doktorka mi vravela, ze vsetky co ho pouzivali, nakoniec skoncili u nej...

orol

A čo si taká nadržaná, že nevydržíš pár dní bez? Uprednostni v prvom rade zdravie a vylieč sa, trtky ti neujdú :-o))