Nemáš kamarátov, nemáš s kým von? - mám nápad !

Príspevok v téme: Nemáš kamarátov, nemáš s kým von? - mám nápad !
jahodka123

Čaute. Vela z vás sa tu sťažuje, že nemá priatelov, nemá ísť s kým von, komu sa vyrozprávať a pod. Je mi lúto ludí, ktorí sa nemajú na koho obrátiť alebo s kým tráviť volný čas. Tak ma napadlo, že by sem mohol napísať každý, kto je sám a aby pridal aj mesto, odkial je + nejaké stručné info o sebe (záluby a pod). Možno sa tu podarí naviazať nové kamarátstva a ak sa pošťastí, aj vzťahy :) Nechcem tu robiť nejakú zoznamku, len ma mrzí, keď je niekto sám, pretože nikto si nezaslúži byť sám...

david332268

ahoj seila napíš maila :) aj sa to rýmuje :D

a kedže je tu plno spamu a moje hľadanie lásky stále pokračuje tak ešte zopakujem, že ak sa medzi vami nájde štíhla a pekná baba z BA vo veku 15-20r tak mi môže napísať na david332268@gmail.com rád pokecám o čomkoľvek :)

pan d.

Cize este raz. Ja si hladam dievca, ktore by malo dvojky, dlhe nohy, peknu tvaricku, aby bola sportoveho ducha, znalost nemciny vitana. Moj email je bestt1@azet.sk /"firemny" email:D/

winie

Veľmi pekná téma, len škoda že tak zaspamovaná zbytočnými komentármi, až to človeka odradí sem niečo normálne napísať... Akurát by sa to rozplynulo v tej záplave spamu. Takéto témy asi musia byť moderované, inak nemajú veľkú nádej na prežitie. Veľa ľudí na internete má potrebu si z nich akurát urobiť verejný záchod kam si občas odskočia na ,,veľkú spamovaciu potrebu,,

jahodka123

david332268 - súhlas

Nechápem, načo sa stále vyjadrujú tí, ktorí túto tému nepotrebujú, ktorí majú kamarátov a nemajú problém nadväzovať vzťahy. Robte si dobrý deň tam, kde o to niekto stojí....

david332268

@Maoam to či by neskôr o niečo išlo ukáže čas...nie s každým s kým sa rozprávaš skončíš ako kamarátka prípadne v posteli...záleží na tom, či sa dvaja ľudia k sebe hodia. každopádne babu na vzťah si vyberiem len jednu. z tvojho komentára je cítiť nevraživosť voči mužom prameniacu asi z toho, že máš problém nadväzovať vzťahy s ľuďmi. život nie je iba online...