Ziarlivec

Príspevok v téme: Ziarlivec
iowa

Vedela som, ze je ziarlivy, ale teraz sa nastval na to, ze som sla s kamaratom na kofolu a hodil ignor. Je to normalne podla vas ??? Boli sme spolu vsetci traja, on siel domov a kamarat chcel ist este na kofcu, tak sme isli, asi polhodinka max. To je normalne chore, ci odomna to nebolo fer ? uz som zmagorena :-/

milli11

Suhlasim s prvm prispevkom 2bodky a lulu. Skus si ty predstavit, ako by si sa citila, keby ty si isla z nejakeho stretnutia domov a tvoj frajer by este isiel na kofolu s nejakou kamoskou, ani trochu by si neziarlila?

Ja teda hej a dost.

OK, mozno to prehnal s tou ignoraciou, ze sa teraz neozyva. Mna by to stvalo, ze by som nevedela, na com som.

Maoam

2bodka, ale svojim postojom si sa v zivote uchranila od strasne vela problemov, mozno prirodzene, intuitivne tak reagujes, samu seba chranis, to je super

2bodka

Maoam, to nie je schopnost :) to je praveze neschopnost pochopit takychto ludi :D pre mna je jednoduchsie sa s takymi ludmi nekontaktovat nez sa snazit pochopit ich myslienkove pochody v gebuli :)

2bodka

Moam, no takych ludi, ktori mi takto odoberaju energiu svojimi "vypadkami" ja zo svojho zivota vyhadzujem :)
Viem, ze ked ma clovek niekoho rad (nemyslim len partnera) je treba tolerovat jeho chyby a slabosti, ale ja som nejaka ne-empativna v tomto smere :) Mozno prave preto, ze so mnou len tak nieco nezatrasie, automaticky ocakavam od druhych, ze budu z rovnakeho "kamena" :D A niekedy sa aj naivne cudujem, preco nie su? :)

Maoam

2bodka a hrozne zle reaguju ludia, ktori su totalne zamerani na seba, taki posadnuti sebou a nevidia nic a nikoho okrem seba..a samozrejme ludia s nizkym sebavedomim, sebadoverou, urazlivi, vztahovacni...aaaach boze.

Maoam

2bodka, tak v tych pripadoch, ktore som zazila, slo paradoxne o ludi vo veku, kde by som uz fakt ocakavala zrelost a uplne iny level pochopenia istych veci. Je to, co pozorujem, najmä o povahe a egu, o tom co kto zazil a cim silnejsia osobnost v zmysle vela zaziteho, kadecim prejdeneho, tym lepsie...
Najhorsie reaguju ludia, ktori nic moc nezazili, ale experti na vsetko...