Ziarlivec

Príspevok v téme: Ziarlivec
iowa

Vedela som, ze je ziarlivy, ale teraz sa nastval na to, ze som sla s kamaratom na kofolu a hodil ignor. Je to normalne podla vas ??? Boli sme spolu vsetci traja, on siel domov a kamarat chcel ist este na kofcu, tak sme isli, asi polhodinka max. To je normalne chore, ci odomna to nebolo fer ? uz som zmagorena :-/

iowa

Cakal ma na nete doma... Ja hned ako som prisla domov, pytal sa kde som este bola a ked som napisala ze sme boli este na kofole, tak napisal len ok a rozlucil sa a ignoruje.
Tak neviem, ci sa vobec mam snazit ja mu nieco vysvetlovat, alebo ho mam nechat tak a ked uvidi, ze ja nič, mozno si uvedomi, ze prehana.
Co myslis ty?
Ale toto dlho neznesiem, uz som raz ziarlivca mala :(

2bodka

UPLNE to meni situaciu :)

Aj ked aj tak sa necudujem, ze ziarli, ved on bola doma a ty na kofole s kamosom :)

Mozno bolo zbytocne mu to hovorit, neviem teda ako sa to dozvedel :)

iowa

2bodka:

Mozno som mala situaciu opisat detailnejsie. Boli sme v mieste bydliska priatela, ten druhy kamarat nie je odtial,ani ja a kedze som bola autom zobrala som ho domov. Chcel ist este na kofolu normalne pokecat, bol pripity tak sa mu nechcelo ist domov este,tak som s nim išla.
Meni to trochu situaciu, nie ?

2bodka

No pokial si priatela nechala ist domov, zatial co ty si sa isla bavit s kamosom, tak sa necuduj, ze je uzazeny. O muzskej jesitnosti si este nepocula?
Apropo, ja sa snazim rozmyslat triezvo a nerobit z komara somara, ale keby ma priatel nechal ist domov a on by este ostal pol hodinu vonku s kamoskou, urcite by som sa urizila a ja :)
Takze skus su ti situaciu predstavit v opacnom garde. Mozno to lepsie pochopis.