Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zub a bolesť krížov

Príspevok v téme: Zub a bolesť krížov
kalio

Dobrý deň. Opíšem Vám môj problém, prosím o Vaše odborné stanovisko. Zhruba pred rokom mi vypadla plomba zo zuba - posledný na ľavej horne sánke. Nakoľko ma nebolel, nevenoval som tomu pozornosť. Asi o mesiac som začal mať problémy s krížami. Dosť športujem a manuálne pracujem, tak som to pripisoval tejto činnosti. Mal som zápal, niekedy sa nedalo ani chodiť. V pondelok 15.10.2012 som bol u zubára. Najprv mi opravil iný zub a potom sa dostal k predmetnému, ktorý ma nebolel, ale zisti tam hlboký kaz. Pri vŕtani došlo u mňa k neobvyklej reakcii: neskutočne ma začalo svrbieť chodidlo, musel som sa v zubárskom kresle vyzuť, lekár ma ošetroval a svrbenie trvalo asi 20 minút. Na druhý deň som cítil, že ma prechádza bolesť v krížoch. Včera to bolo už také dobré, že po asi 3 týždňoch som sa odhodlal na kolieskové korčule a bez problémov som najazdil 15 km. Dnes už vôbec bolesť v krížoch nepociťujem. Má to súvis s opravou zuba? Ďakujem za odpoveď. Ľuboš

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.