Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trapi ma to

Príspevok v téme: Trapi ma to
martalaska

trapi ma jedna vec. som druhy rok na VS. byvam na internate, keddze od skoly som dost vzdialena..na internate som s jednou dobrou kamoskou, zaroven spoluziackou..a tu je teraz ten problem..pred rokom som bola na VS s inou babou..nepoznala som ju psoznali sme sa az ta bola v pohode, len teraz som chcela ist so psoluziackou..v skole som mala jednu dobru kamosku.velmi dobru.stale sme spolu chodili, vasade..chodila som von aj s ostatnymi le hlavne s nou..ale teraz od kedy som na internate s inou spoluziackou, tak ta dobra kamoska, ktora mimochodom na internate nie je ale dochadza.. sa somnou prestala rozpravat. smeje sa zo mna poza moj chrbat, ohovara ma, vysmieva sa mi atd..hucka dlasich spoluziakov proti mne, hovori im namna sporsotsti, oni sa vsetci namna potom pozeraju jak na cudo..no tak toto ma trapi.som citliva povaha, chcela by som byt s kazd yza bre..nechapem rpeco sa takto sprava..? mam si ju nevsimat aj ja? ale ona potom hucka dalsich, uz zlakala na svoju stranu dvoch spoluziakov..
mozno vam to pride detinske :D ale tak trpai ma to

vinea

beskyd...práve kvôli tomuto sa ženám dosť vyhýbam. Ver či nie, toto existuje aj u veľa starších žien než sú vysokoškoláci a neraz aj v mnohých prácach sa toto deje. Preto moc ženské kolektívy nemusím

Cariboo

Ludia o ktorych si myslime ze ich pozname mozu byt v skutocnosti uplne ini. Ty zrejme patris k ttypom co si najdu jednu dve dobre kamaratky a su spokojny. Zalezi na tebe ci budes tu predoslu kamaratku ignorovat alebo ju konfrontujes. Spytas sa jej co sa zmenilo preco ta ohovara a povies ze ti je luto za vasim priatelstvom. Samozrejme, povedz iba to co povaxujes za dolezite a bud pripravena ze sa to nemusi vyriesit. Dalsia moznost je ze si ju nevedome ranila.
Ak ta ignoruje asi ma dovod.

Mne to neznie ako z detskych cias, bohuzial aj mnoho dospelych nezvlada svoje pocity a spravuju sa blbi skolaci.

kkkiiiiiikkk

mi to príde, ako keby to písala nejaká 10 ročná školáčka a nie dospelá žena- vysokoškoláčka

prepáč...ale takéto problémy riešia len malé deti, ti si uz vari na tolko uvedomelá, ze vies co más robiť