Swingers party s partnerom

Príspevok v téme: Swingers party s partnerom
Miska1987

Ahojte dnes mi Moj priatel povedal ze tuzi po Tom Aby sme isli na swingers ze on cislo Len Bez citov a aj mna Aby nikdo sukal Nemozem spat som velmi smutna lebo ma boli srdce .byvam s nim mimo slovenska a bola som na mesiac doma a 31 letim naspat on mi povedal ze chce pauzu mesiac ze ma miluje ale potrebuje ku mne prebudime vasen prosim viete sa mi niekto vyjadrit.ako ja som toho nazoru ze sa mi totalne hnusi a strasne to boli a ponizuje . Toto je laska? Alebo co do kelu . Kokos neda sa mi Spat boli ma srdce mama ma utesuje ale chcem vede radu a nazor vas tak dakujem sme spolu rok a pol a ja som o 3,5 roka strarsia ,velmi sa trapila pomozte mi prosim

odpovedam

Jezismaria... dievca, v prvom rade sa nauc vec normalne napisat. Ciarky, bodky za vetami a skus si to po sebe aj precitat, lebo ja mam z toho misung. Nuz, tipujem, ze ste asi velmi mladi. Ked ta to boli a ponizuje, preco to partnerovi nepovies? Ocividne nie je so vztahom spokojny, tak sa ho na to opytaj a maj svoju hrdost. Ak je swingers to, co by vas malo dat opat "dokopy", tak sa na neho vykasli. Akekolvek ultimatum znamena, ze vo vztahu nie je laska.

Magy

miska, mna by rozhodne zaujimalo, preco konkretne ti navrhol ten swingers a preco potrebuje prebudit vasen. medzi riadkami citim, ze tu ostalo cosi nevypovedane. nestacis mu? ochladla si? pribrala? nejake ine problemy v intimnej sfere?
tiez by som rad pocul priamo jeho, ako to on vidi. zrejme s niecim v ramci vasho vztahu nie je spokojny, ked hlada "povyrazenie" aj inde.
zatial je to jednostranne vyliatie si uboleneho srdca, a hned ta tu kazdy lutuje.
myslim, ze na objektivnejsie posudenie situacie potrebujeme viac informacii.

M 25

však je ešte velmi mladý, netlač na neho .. ked nechce vážny vzťan, tak sa na neho vykašli a chod dalej .. lebo skutočné trápenie ešte len príde ..
tak bud silná a nechaj ho teraz ty..

ináč, strašne skomolený príspevok ..

desta

Priateľ si pomocou swingers party prebudí vášeň skôr k iným ženám ako k Tebe. Never tomu, že Ťa miluje, keď sám iniciuje také niečo - milujúci muž nedovolí, aby niekto siahol na jeho lásku, tá je predsa iba jeho - a ten Tvoj sa chce pozerať, ako Teba niekto cudzí ... Každú normálnu ženu taký návrh veľmi zraní a poníži!
Pauza vo vašom prípade nič nevyrieši, buď rada, že ju navrhol a určite potom nesúhlas s jej ukončením - už sa k nemu nikdy nevracaj! Bola by si nešťastná. Určite je niekde pre Teba iný, lepší muž, ktorý si Ťa bude vážiť a skutočne milovať.