l´oreal

Príspevok v téme: l´oreal
ivuus

ahojte, vyskusala uz niektora z vas od L´oreal farbenie Richesse de diacolor?
Lebo ja to chcem vyskusat,ale nechcem si vlasy nicit farbenim a kadernicka mi povedala ze je to bez amoniaku a ze to doda vlasom lesk a obnovi ich farbu.
Tak sa vas chcem opytat ze ak mate nejake skusenosti, tak mi prosim poradte...

krasne vlasky

For Ivuus. ja si to xodim davat robit kadernicke a u nej ma to stoji tyx 700 az 800 sk teraz neviem ze kolko to je presne. a este plus fukana za 200. ale podla mna sa tie peniaze oplatia investovat. ja to stale len ospevujem ale je to fakt uzasna vec.

karola

ja som ju tiez mala, ale nie je to lacna zalezitost, lebo mam dlhe vlasy, mimo bratislavy zaplatim u kadernicky 2tisicky, v bratislave myslim je to mozno 3tisic...

ivuus

from krasne vlasky
a kupujes si tu farbu sama? alebo si to chodis dat robit ku kadernicke?
a kolko ta to asi stoji?

krasne vlasky

Tak ten diacolor stoji od nejakyx 700 do 800 sk, nanasa sa to ako farba al.sampon a nexava sa to okolo 15 min.Ale ak ti kadernicka pokazila vlasy, mala by si ist za nou ze to takto nexces, nex to prerobi, samozrejme bezplatne, mas na to pravo, zaplatila si za sluzbu nie malo penazi a vysledok nie je taky aky si ocakavala. Alebo vyskusaj nejaku inu..drzim palceky

krasne vlasky

Ajoj Lenush, diacolor nie je farba ani sampon, ale ked uz to mam prirovnat k 1 al. 2. tak sa to viac podoba na sampon ako na farbu.Je to pripravok na baze voskov, je to pripravok, ktory odraza svetlo, a tym vytvara tie super odlesky. Moze sa dat aj na nefarbene aj na farbene vlasky. Ale vlas ti nezafarbi, len doda lesk. Asi je to trosku blbe na poxopenie, tiez som nevedela 1.x co mam cakat, ale vysledok bol fantasticky!! Odporucam len vyskusat.Z mojix spinavo blond su teraz vlasy so zlatym odleskom a vyzera to velmi prirodzene.

Lenush

mohli by ste mi povedat viac o farbeni Richesse de diacolor? je to farba alebo sampon? mozem to naniest na vlasy ked ich mam hnede a mam blond melir?

krasne vlasky

Ajoj Ivuus, ja mam diacolor uz 2.x a je to skvele!!som spinavo blond a tuto setrnu variantu farbenia vlasov mozem len odporucit, nikdy som nemala take krasne vlasy ako mam teraz.A je to ako vravi tv.kadernicka bez amoniaku, na baze voskov.to som rada lebo ja nexcem tiez farbenie. Kamosi sa stale cuduju ze co to mam s tymi vlasmi, ze mam stale akoby inu farbu, to preto ze ked si ich umyjem, vzdy chytia iny odlesk. teraz mam do toho aj super prirodzeny melir a vyzera to bombovo! navyse cim viackrat si ho das tym vacsiemu lesku sa tvoje vlasy budu tesit.vydrzi 3 mesiace ale mne sa ani po 4 nevymyl. tak drzim palce!!