co mam robit? :(((

Príspevok v téme: co mam robit? :(((
lucia304628

viem ze sa to sem nehodi ale dopocula som sa ze tu najlepsie poradia aj ked sa nejedna o zdravie.mam problem.stratila som kluce ,ale hambila som sa to povedat tak som zaklamala a povedala som ze mi ich niekto hodil do vody.povedala som aj ze spoluziacke hodilli tam novy telefon s kabelkou.spoluziackina mama sla za mamou len tak pokecat a mama sa jej asi len tak opytala ze co hovori na to ze stratila novy telefon a tak.a samozrejeme spoluziackina mama urcite pozerala ako puk ze vsak ziadny novy telefon nema.takto to vyzera ako drobne klamstvo ale bol to vazne horor.ked som sla za mamou do prace tak ma tam zbila ako hada a povedala ze mi kluce nepozicia ani neda spravit.a to co povie dodrzi ako vzdy.za hodinu bude doma tak jej budem musiet otvorit pretoze ako som spominala tak mam jej lkuce ja.ako mam zareagovat? moja mama je taka ze ked am prilezitost tak ma aj zabije :( nie raz sa mi stalo ze ma tak zbila ze som mala krvave skrabance po tvari a tak a to len za taketo drobne klamstva.je mi az zle pomysliet co spravi ked jej otvorim branu.co jej mam povedat? prosim poradte uz neviem co mam robit.som premyslala ze uteciem z domu ale to by bola blbost...:((

lucia304628

bola som aj uprimna k mame ale nic z toho.tak som zacala klamat.najprv sa mi zacalo darit ked som zaklamala ze ziadnu bitku som nedostala ale teraz ked zistila ze som klamala..ma asi zabije :(( a neviem co mam robit.nechcem byt cely vikend s mamou sama doma :((((( to bude teror..ani nezaspim :-/

lucia304628

nemam dvere..tak si nemozem ani zavriet.sme sa stahovali a dvere nam este nedosli.sme prerabali byt :( jedine ze by som sa na zachod zamkla tam mame take..ale tam by som bola aj celu noc.ona mi neslubi ze ma nezbije

milli

Lucia, bud otvorena a radsej nic nehraj. Oj, dievca, tvoje udery radsej na moj chrbat - aj tak som ich asi malo dostal a teraz by sa zisli..

lucia304628

ked chcem spravnu radu tak tu v prvom rade nebudem pisat klamstva..ona neni az taka tyranka niekedy je v pohode ale ma obdobie ze ma taha za vlasy a dava mi silne facky alebo mi tlaci tie nechtiska do koze..alebo ma skrabe. :-/

lucia304628

jej je jedno ci vyriesi alebo nie .. hlavne ze si tu zlost na mne vybije.chcela som sa robit aj ze spim ale ja jej musim otvorit tak toho vela nezahram