co mam robit? :(((

Príspevok v téme: co mam robit? :(((
lucia304628

viem ze sa to sem nehodi ale dopocula som sa ze tu najlepsie poradia aj ked sa nejedna o zdravie.mam problem.stratila som kluce ,ale hambila som sa to povedat tak som zaklamala a povedala som ze mi ich niekto hodil do vody.povedala som aj ze spoluziacke hodilli tam novy telefon s kabelkou.spoluziackina mama sla za mamou len tak pokecat a mama sa jej asi len tak opytala ze co hovori na to ze stratila novy telefon a tak.a samozrejeme spoluziackina mama urcite pozerala ako puk ze vsak ziadny novy telefon nema.takto to vyzera ako drobne klamstvo ale bol to vazne horor.ked som sla za mamou do prace tak ma tam zbila ako hada a povedala ze mi kluce nepozicia ani neda spravit.a to co povie dodrzi ako vzdy.za hodinu bude doma tak jej budem musiet otvorit pretoze ako som spominala tak mam jej lkuce ja.ako mam zareagovat? moja mama je taka ze ked am prilezitost tak ma aj zabije :( nie raz sa mi stalo ze ma tak zbila ze som mala krvave skrabance po tvari a tak a to len za taketo drobne klamstva.je mi az zle pomysliet co spravi ked jej otvorim branu.co jej mam povedat? prosim poradte uz neviem co mam robit.som premyslala ze uteciem z domu ale to by bola blbost...:((

lucia304628

mama to citat nebude.naozaj ona neni taky typ ze odpustim. mna ta bitka neminie ale ja ju strasne nechcem :( .. prezila som si z tych bitiek vela :( chcela som sa prestahovat k babke ale nechcem ju obtazovat nasimi problemamy

lucia304628

to uz tu nebudem pretoze mi vypnu net :( nemam sancu aby som ich prehovorila.nemam ani moznost co spravit.jaaj ako sa trasem ani pisat neviem :(( strasne som nervizna

cicuška

skus to tak urobit ako som ti napisala,rychlo,lebo nemas vela casu...na vyber velmi nemas...a utek z domu to snad nie,to nech ti ani nenapadne...

milli

Ťažko radiť. Podľa mňa najlepšia cesta je cesta priamosti. Povedz jej pravdu a že si sa bála bitky, preto si klamala. Aj tak už nemáš čo stratiť. Samozrejme, nepoznám tvoju maminku a nemôžem ti zaručiť, že aj tak nedostaneš. :(
Tak veľa odvahy...

lucia304628

mama ma nebude pocuvat ani ked sa mi svetoziara objavi na hlave.papiere na nu neplatia.praveze keby som jej tu pravdu povedala ze som ich stratila tak by ma zmlatila lebo ona je strasne citliva na to ked nieco stratim.a velmi .som jej aj povedala ze mi t je luto a v praci pred vsetkymi ludmi ma skoro zabila.mi nadavala a ze vraj ma posle k babke :( za chvilu mama dojde a ja som strasne nervozna.otec stale vyvolava urcite kvoli tomu a on je este rpisnejsi sa mu to bojim zdvihnut

cicuška

a ked to precita,porozmysla nad tym a hadam sa ukludni...ja som sa tak strasne bala,lebo som mala prisnu maminu ked som na zakladnej mala dostat na vysvedceni prvu dvojku.myslela som,ze ma mama snad zabije...napisala som to na papier,polozila jej to ku popoludnajsej kave a sla sa v strachu zamknut na wc.myslela som ze ma strasne zbije,ale ked si to precitala,prisla za mnou a normalne sme sa porozpravali.musela mi vsak slubit ze ma nezbije ked jej otvorim:))

cicuška

co tak pravdu?skús sa s nou porozpravat,ze si myslis ze ti neumerne ublizuje a ked potom nieco vyvedies,bojis sa jej to zo strachu pred bitkou povedat a tak si radsej vymyslis klamstvo...no ak ta zbije,bude to za klamstvo,nie za stratu klucov.precosi sa radsej rovno nepriznala...ked sa bojis ze ta ani nevypocuje skus to urobit takto...spis to na papier a ked jej otvoris dvere,daj jej ten papier a niekam sa chod "skryt" napr do svojej izby sa zamkni,kym si to neprecita.je dolezita aby si jej nejakym sposobom povedala svoje myslienky...