Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diamant v zube

Rosa37

Ahojte ja sa chcem opýtať momentálne mam fixný strojček na zuboch a ked sa to lepí tým, že či to nejako po čase neodpadne alebo ked si to chcem dať dolu že či sa to dá normálne odlepiť :) .. Ďakujem :)

Renata 21

Ja mám už swarovského kamienok na zube pól roka a v pohode drží. Lepila mi ho baba v Petržalke, ale robia to i v nechtových salónoch, alebo u zubára.
www.christio.sk - je toveľmi milá a šikovná baba.

simiki

Ahojte, ja mam swarovkeho krystal skoro 2 roky a drzi mi to vyborne, mne to robila zubarka v Prievidzi a mozem len doporucit. no doporucujem zvazit rozhodnutie slecnam ktore maju krive a zlte zuby. kamienok im to len zvyrazni co menusi ziadne plus.

bibba

no videla som to na jednej babe ktora mala zlte zuby a bolo to priserne, najskor si spravte pekne zuby a potom si davajte kamienky. ale ako xcete.

Kajsa18

Ahojte.Prosim vas vie mi niekto poradit kde v okoli PE,TO,BN robia diamantiky na zub?Lebo dnes mi to odpadlo a potrebovala by som si to dat znovu naspat.Dakujem,piste prosim na e-mail KAJSA18@azet.sk

mnamka257

ja si to tiez chcem dat...podla mna to je neskodne, lebo to ma aj moja zubarka-a hadam by si nedavala na zuba nieco, co jej ich znici-ved je zubarka-a zuby su vlastne jej reklama:))

beki

Diamant na zube mam uz viac ako polroka.. lepi sa to specialnym lepidlom ako fixny strojcek na zuby.. nic sa tym nenici..je to absolutne neskodne..a velmi pekne :) oodporucam.. len dajte pozor na aku hranu na zube si to date lebo to moze odpadnut uz po par tyzdnoch..poradte sa zo zubarkou

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.