Smrť priateľky

Príspevok v téme: Smrť priateľky
helpus

Mám dosť divný problém. Začnem to od základu a ospravedlňujem sa, ak budú niektoré veci neúplné.

Keď som mal 12 rokov, tak som sa šialene zamiloval do jednej baby. A bolo to vzájomné. Chodili sme spolu vyše pol roka, dokým nezomrela. Ona sa rezávala už dávnejšie. Ja som sa snažil ju od toho odhovoriť. Ale raz z nepochopiteľných príčin zatlačila silnejšie a prerezali si tepny... Keď som zistil, že je mŕtva chcel som sa zabiť. Pomaly som si zatláčal nôž do hrude. Ale zrazu som začul jej hlas, ktorý hovoril aby som prestal. Tak som prestal. Doteraz mám na hrudi jazvu. Toto všetko sa mi podarilo utajiť pre rodičmi, tj. nikto o tomto nikdy nevedel... Odvtedy som nebol schopný sa so žiadnou babou stretávať.

Ale teraz nastala dosť divná situácia. V škole je do mňa jedna spolužiačka, ale mne sa veľmi nepáči. Mne sa skôr páči iná, ktorá mi pripomína moju prvú ( a zrejme aj poslednú ) lásku. Ja sa obávam, že už nikdy a s nijakou babou nebudem môcť žiť a ani milovať. Čo môžem urobiť?

PS. Nie psychológa ani psychiatra, ďakujem.

philips

Pôvodne som sa chcel utajiť a napísať to tu pod anonymným nickom, ale akosi som sa odrbkal... :)

Jazva má na dĺžku asi 2 cm, nezatlačil som to nejako veľmi hlboko...

Iba Katka

Philips Leela nenarážala na to, aká veľká rana mala byť, ale aká hlboká, lebo každú väčšiu ranu (teda hlbšiu) treba zašívať a pri tom musí byť zákonný zástupca. Napísal si, že si si nôž zatláčal, tak to asi nebolo len škrabnutie, cez ktoré si dáš leukoplast a ideš ďalej

philips

Tá jazva nezaberá pol hru pochopiteľne... Plus vtedy mali rodičia rozvodové konanie, čiže takéto problémy si nie vždy všimli...

Leela333

Neverím, že toto nie je vymyslená téma.

Ak si sa nožom poranil tak, že ti ostala až jazva musel si ísť predsa do nemocnice si to dať zašiť a o tom by vaši vedeli. A neverím, že ak má chlapec rád svoje dievča tak ju nechá rezať sa a keď slová nepomáhajú, nepovie o tom jej rodičom.

Proste si len zase niekto robí srandu.

Iba Katka

Uf, ak je to pravda... Nerieš tú, čo ťa chce, no ty ju nie. Taký vzťah nemá zmysel. Sústredila by som sa na priateľov, nejaké koníčky, iné vyplnenie času, aby si sa nemusel sústrediť, na to úbohé dievča