Zvecsena sliznica ?

2bodka

No vidis, nakoniec to bude ocakavanou menstruaciou, ako som predpokladala :) Ale vsetko zle je na nieco dobre, nabuduce si date vacsi pozor ;)

[zruseny16]

tak vidiš, dobre todopadlo, nech sa darí aj najďalaj, a vyhybaj sa takymto situacim, aby si to neprezivala znovu, ked este nie si pripravena na babo ahoj

Seeellaaa

Ahoj suziquatro slubila som ti ze ti napisem ako to dopadlo tak dopadlo to tak ze tehotna nie som :) tak to asi pride menstruacia asi len :) tak dakujem ze si mi drzala prsty :) pa pa pekny vecer prajem :)

[zruseny16]

Tak sa teda drž a daj vedieť ako si dopadla, nejak to už dopadne, ale ak budeš v tehotná, rozhoduj sa uvážene,aby si to potom raz neľutovala. No držím ti veľmi palce.

Seeellaaa

bodaj by to bol len menzes :/ na dieta treba peniaze... domov .... a v dnesnej dobe to je odvaha mat dieta :( nechcem byt tehotna :(

[zruseny16]

tak to chápem tie obavy, no tak sa drž, ale predsa len to možno bude iba menzes, čo sa týka tej pravidelnosti mám ju ako na centrifuge, neboj sa, nejako to už len vriešiš a keď aj by si bola tehotná nie si v tom predsa sama...ste na to dvaja

Seeellaaa

ja viem ja to chapem ze niekto chce a nemoze :( to mi je velmi luto :( ale ja mam 22 rokov a dieta si dovolit nemozem :( viem mala som si davat pozor ... ale .......... toto nie

[zruseny16]

nikto ti nepíše že si hlúpa, tak strach ti už nepomôže, nezožieraj sa zbytočne. ale aký paradox, moja sestra by chcela a nemôže mať, zatiaľ teda neúspešne ale to už sem nepatrí. koľko máš rokov, keď sa toho tak bojíš?

Seeellaaa

no .. aby som nebola v tom .. toho sa bojim.. ja viem ze mi teraz budete pisat ze som hlupa a mala som rozmyslat ano uvedomujem si to ........ som hlupa a teraz na to doplatim :(