Zvecsena sliznica ?

Seeellaaa

no ano mam stale tak ze ak dostanem 4 dostnanem ho bud 4 alebo 5 proste par dni mimo .. aj to len sem tam vzdy inak presne.................. ..
no tak dufam ze tam je iny dovod.... :(

2bodka

Bezne mas cyklus 32 dni? Pri 28 dnovom by mala prist 31.10. Ale aj to sa mi zda vela na to, aby si uz mala zvacsenu sliznicu, aj ked nie som odbornik. Potom mi z toho vychadza skor to tehotenstvo.

Pockaj si na vysledky krvi, tie budu jasne.

Seeellaaa

no dnes je 22 a menstruaciu poslednu som mala 4 oktobra.. takze menstruaciu by som mala dostat 4 novembra :/ ale teraz mam bolesti prs .. aj tak sa citim ako keby som ju mala dostat :/ dakujem ti Bodka za reakciu

2bodka

Sliznica maternice sa zvacsuje aj pred kazdou menstruaciou a potom pri menstruacii sa odlucuje. Ak mas tesne PRED tak to moze byt aj tym.

Seeellaaa

prepacte ano myslim gynekologicke vysetrenie kde mi zistil zvecsenu sliznicu :( vzali mi krv a bojim sa.. preto sa pytam ci to musi byt len pripadnym tehotenstvom alebo aj niecim inym ..

2bodka

pises SLEZNICA, nehovoris, ake vysetrenie si absolvovala, odkial mame vediet kde aku SLEZNICU mas zvacsenu???

Ak ide o SLIZNICU a gynekologicke vysetrenie, tak to upresni.

Inak pri podozreni na tehotenstvo by mal gynekolog zobrat krv, na zaklade coho sa tehotenstvo potvrdi.