Voda v bruchu - zlyhavanie pecene

Príspevok v téme: Voda v bruchu - zlyhavanie pecene
lara 39

Dobry den.
Najprv to zacalo nadorom na prsniku,ktory metastazoval do celeho tela.Dnes odchadza pecen,brucho je ako pred porodom,je v nom voda.Postava ako pavuk a dnes sme sa dozvedeli,ze zlyhava pecen.Ani neviem co sa chcem opytat.Som sama,nemam sa s kym porozpravat a som na zblaznenie,ked si predstavim,ze pani,o ktorej pisem,nema ziadnu sancu.

RNG

Oxidacne metody na nicenie nadorov a mikrobov nie su nic nove, peroxid sa pouzival na to vnutorne , potichu, s uspechom uz dlhe roky, Chloraty=bielidla su novsia a velmi ucinna metoda a poznam viac ludi aj osobne , co im to ucinkovalo na rakovinne nadory.
Ja sam to neodporucam, lebo sa zaoberam potravinovymi doplnkami, nie chemikaliami, ale chloraty, ozon, peroxid vodika, hydrazin, cezium chlorid su vsetko uspesne pouzivane prostriedky aj mnohymi lekazrmi, hoci ich medicka/onkologicka komunita napriek uspechom s nimi nechce prijat a pouzivat. Este raz zdoraznujem:
Pozri napr na www.cancertutor.org

lucindaaa

MMS??? To snad srandujete. Dostala sa ku mne stranka, kde sa pise, ze pripravok "lieci" zapal slepeho creva. Dakujem pekne. Podla zlozenia fakt akurat tak na cistenie bazenov.

- mira

Ty hovoríš o konečných štádiách.
Je tu ale proces, ktorý týmto štádiám predchádzal, keď sa nádor začínal tvoriť a lekári o ňom nevedeli, keď choroba sa dala zvrátiť ale lekári tento proces prekrývali. Tieto počiatočné štádiá je možné zistiť diagnostikou podľa jednotlivých zón na tele a zvrátiť rakovinotvorný proces zmenou životného štýlu, hlavne stravy .

muc

vylucene to samozrejme nie je, ale ide o male percento zhubnych novotvarov. na druhej strane su aj take, ktorym pacient podlahne behom par kratkych mesiacov. na to sluzi klasifikacia nadorov. ak je progredujuci,urcite nie e asymptomaticky a zlyhanie metastazami napadnutych zivot dolezitych organov netrva ani zdaleka desiatky rokov.

RNG

Nuz co sa tyka rastehie rakovinnych nadorov, moze byt rozne, to je velmi individualne, ale je plno pripadov napr rakoviny prostaty, kde sa nador prakticky nemenil aj vyse 20 rokov.

lara 39

pan d.
ja by som skor povedala,ze liecba sa podarila,pacient podlahol...Ona operovana nebola,ale...verili sme,ze sa vylieci aj bez peracie,aj ked prognozy doktorov neboli pozitivne.A predsa pred tymi 2,5 rokmi by sme neverili,ze az tolko casu dostane.Teraz sa nam to zda velmi malo.V tom obdobi by sme sa potesili aj tomu 2,5 roku.Cas tak strasne leti.Ked si v praci poviem,ze uz nech ten cas prejde,aby som mohla ist domov,prianim tycho ludi by bolo zastavit cas aspon na chvilku.Aj my to teraz chceme.Ach jaj.Taka je teraz v pohode,sranduje,ma dobre nalady...az neverim,ze je tu uz len chvilku.

fasa

Mira,
co to pises za bludy prosim ta?Viem o pripade,kde narastol tumor do 4,3 cm behom jedneho roka...Akych 10 rokov???