Anketa: kedy ste mali prvý bozk?

Tungsten1

neboj, nie som zaťažená žiadnymi predsudkami. práve naopak, vždy najprv spoznávam a až potom prichádza diagnóza :D
a bozkávanie len tak? to je fenomén, ktorý pozorujem na okolí - tj. bozkávať sa s niekým, koho vidím prvý raz v živote, ale je celkom milý/pekný/whatever, alebo chcem "vyskúšať, či by nám to klapalo" a podobne. skrátka si neviem predstaviť, že by som pobozkala niekoho, do koho nie som až po uši zaľúbená, a taká som bola doposiaľ len 2 razy (prvý raz to bolo asi aj opätované, ale potom to zrazu nejak vyšumelo do prázdna... a druhý raz to bolo celé od začiatku iracionálne a dotyčný našťastie o ničom netušil :D)

pomaranc99

Tungsten1 co znamena bozkavat sa len aby bolo? :) isteze su aj taki, rovnako ako su take aj zeny. problem je v tom, ak si to myslis o muzovi este skor nez ho vobec poriadne spoznas...

Tungsten1

až teraz som si všimla, že tu mám odpoveď, a navyše takú, ktorá stojí za to :D pomaranč, ty si asi telepat, keď hneď vieš, ako som niečo myslela... a vieš to dokonca lepšie ako ja... ale k veci: takže označila som "muža ako debila"? nejako sa ťa to dotklo? hádam aj ty uznáš, že aj takí sú na svete a moje tvrdenie smerovalo k tomu, že som skutočne vďačná, že mi ešte žiaden taký neskrížil cestu, ako sa to stalo niektorým kamarátkam. vonkoncom netvrdím, že sú takí všetci. poznám množstvo fajn chalanov/chlapov, dáki o mňa už aj prejavili záujem, akurát nie som z tých, čo sa s niekým bozkáva len tak, aby bolo. z toho, že nikoho nemám, síce od radosti neskáčem, ale vážne netuším, prečo by som to mala ospravedlňovať hláškami o debiloch :D end of story.