15 a sex...

Príspevok v téme: 15 a sex...
nasta425

mam 15 roov ...mama chlapca a uz sa bozavame , on ma 16... minule som mu už dovolila ze prstami mi vošie tam dole a bolo to pekne ...len sa bojim , ze bude chciet viac... ako sa chranit , staci prezervativ , ked on je taky nadžany , ze neviem ci sa mam na to spolahnut , co ked sa mu vyvlecie
antiku ja nechcem

Izabelka_MT

Tak ale tohto terajšieho som na začiatku strašne milovala( teda aspoň som si to myslela ) pre mňa bol najdokonalejší chalan na svete, ale postupom času sa všetko stratilo lebo som zistila čo je vlastne zač ... On je typ agresívny, všetko musí byť podľa neho, on má len pravdu, chválenkár, všade bol, všetko videl a všetko vie....ale na začiatku takýto nebol .. a teraz je to už o len o jeho zvyku..
A ten môj prvý, nebol môj prvý chalan :) ale čo sa týka sexu tak hej... preto to asi tak berem .. Ja som na ňom obdivovala to že bol zo začiatku fest dobrý... Proste vážil si ma, nikdy som sa s ním nenudila... také krásne chvíle to boli a aj tie zážitky .. ale po čase prišlo to horšie ... chápeš ved sme mali len 14 ked sme dali do kopi a ked sme mali 16 sme sa rozišli .. no je to kritický vek :D možno keby sa stretneme teraz a nie vtedy, tak možno by to bolo o inom :D
a priťahuje ma na ňom to, že žiadny chalan ma nevie tak uspokojiť ako vedel on :) To bolo niečo neskutočné s ním v posteli :D Hádam to ešte raz s niekým zažijem, ale s takým čo bude poriadny chalan .. ale sama tomu neverím .. podľa mňa len raz za život sa pritrafí takáto láska

pomaranc99

inac sranda, ze si spomenula predavkovanie liekmi a v naposledy aktivnych temach sa to objavilo :D az budes dakedy vestit buducnost tak pridem aby som zistil co ma caka :D

pomaranc99

preco zostavas vo vztahu s nim ked ho nemilujes? a kvoli comu sa zvyknes nanho hnevat? :) neni dobre zacinat vztah ked si to clovek neda najskor dokopy sam so sebou.

ja si este stale stale pamatam na svoju prvu frajerku, ziadnu babu som nemiloval tak velmi ako ju, ale asi je to aj tym, ze bola prva.

taktiez casom ked s clovekom nie si tak si ho mozes zacat idealizovat a ked nanho myslis tak myslis len na dobre vlastnosti a nie na tie zle. aspon mne sa to stava dost casto, ze zabudam na zle vlastnosti a spominam si len na tie dobre. tiez na veci, ktore som prezil si pamatam hlavne tie dobre a tie zle len velmi malinko.

co bolo to, co si na nom tak obdivovala a co ta pritahovalo? to, ze bol opity a chytil ju za rit hadam nebolo take zle ci ano :D

Izabelka_MT

a ešte musím dodať že ked som sa dala s tým druhým do kopy tak som začala každý víkend piť, húliť trávu .. aj cez školu ... mne sa zrútil celý svet ... chodila som s druhým ale milovala som toho prvého, stále som len na nho myslela , plakala som ked som opitá ..ale ked som sa dala do kopi s tým tretím, tak všetko prestalo( alkohol, cigy, tráva, flákanie sa) úplne ma zmenil a za to som mu vdačná .. ale nemilujem ho ....

Izabelka_MT

ja som spravila strašnú chybu .. Ked som sa rozišla s tým čo ma podjebal som sa dala s dalším o 2 dni dokopy, a s tým som bola 6 mesiacov a ani som sa s ním nerozišla a hned som si našla dalšieho( terajšieho) s ktorým som už 3 roky ... Ja som mala byť nejaký čas sama a porozmýšľať nad sebou a nie dávať sa s niekým hned dokopy .... preto tú neveru berem tak ju berem .... myslím si že to je preto

Izabelka_MT

fúúha no bolo to pre mňa strašne ťažké .. opíšem ti jednu situáciu ktorá sa stala .. boli sme rozídení už týždeň a ja si nepamätám či som už vtedy vedela že ma podjebal, alebo nevedela .. ale tak stretla som ho ožratého a predo mnou zjedol hrsť tabletiek že sa zabije ak sa k nemu nevrátim ... potom som sa s ním dala dokopy.. na druhý deň sme boli s partiou v bare a tam sa opil a chytil jednu babu za zadok a ja som to videla.. tak vtedy už som mu dala dafinitívny koniec... boli to ale strašné chvíle trápenia sa .. trápila som sa asi 2 roky.. a teraz to už beriem normálne ale stále sa na nho hnevám za to všetko ...ale viem že ešte k nemu prechovávam nejaké city ale neviem aké ...a teraz mám chalana, ale to nie je ozajstná láska... necitím pri ňom to čo pri tom prvom ...neviem možno keby ten prvý nieje troska a nebol by taký je teraz možno by som mu aj odpustila :D ale tohto terajšieho berem tak že keby ma podjebal asi by som ho zabila. neviem ja už asi nie som psychicky v poriadku... tento terajší ma ani nepodjebal, ale furt som sa ňho nahnevaná a ani neviem začo

pomaranc99

co sa potom dialo v tvojej hlave po tom ako ta podviedol - ake si mala myslienky a ako si to vnimala?

ja to beriem tak, ze baba bola nadrzana a mozno chcela skusit daco nove, ale nijako to neovplyvni moje sebavedomie ani moj vztah k nej. asi len ti, ktori su si neisti sami sebou to vnimaju tragicky - za predpokladu, ze sa to stane raz. ak by sa to stavalo viac krat tak potom by to uz bolo v jej povahe a kopol by som ju do zadku. 1x by pre mna rozhodne nebol dovod na rozchod.

Izabelka_MT

Pokiaľ viem tak ma podviedol raz. Proste chalan ked babu podvedie tak ju tým dosť poníži .. a ešte ked s takou!! a nie ja som mu práveže dôverovala, verila som mu, ale zbytočne ..pomáhala som mu s tým aby prestal ale ma len odrbával a strašne ma tým sklamal a ja som ho tak milovala.
Ja tiež ľudom dôverujem dokým ma neodrbú .. ale myslela som to tak , že si od vtedy dávam na ľudí pozor..
Ja by som neodpustila ani to keby sa môj chalan s niekým bozkáva... a nie to ešte keby sa s niekým vyspí..
Tá predstava že je so mnou a zrazu je v náručí inej a pri tom vie že to nemá robiť, ma strašne vytáča .. Nedávno jeden chalan ma chcel riešiť a potom mi povedal že má babu ale že ju už nechce.. No skoro som mu dala facku :D Ja neviem ale od vtedy ako ma podviedol, tak beriem neveru strašne tragicky a neodpustila by som fakt nič!