Rozlucka so slobodou

xxxy

Môj priateľ bol na jednej rozlúčke so slobodou - a skončilo to presne tak, ako som nechcela, ako som sa bála.

Boli na chate v malej dedinke. A jeden z tých úžasných kamošov vymyslel na druhý deň, že na večer pôjdu pre striptérku - podľa mňa je to ku*va, pre budúceho ženícha. Tak si po ňu išli. A potom spravila striptíz samozrejme pre všetkých chlapov. Ale točila sa ževraj len okolo obdarovaného.

Samozrejme, že som nahúkala na toho môjho, že či sa musel na to pozerať a že raz mu to vrátim.

A to bolo všetko. Odvtedy už prešli asi 2 roky - vtedajší ženích je stále vo zväzku manželskom a ja stále so svojím priateľom.

Poznám však aj taký párik, ktorý mal rozlúčku so slobodou vo dvojici - vybrali sa spolu do pizzerky. Tak ani to by som nechcela :D

P.s.: Treba zvážiť tých kamarátov, čo sa budú podieľať na rozlúčke. Pretože ženích si sám nevymyslí, že chcem ísť do bordelu a dať si sex s inou ženskou, alebo sa pozreť na striptíz. :)

pomaranc99

@jahodka123 to je pravda, dnesne zeny su horsie nez muzi...hlavne ovela bezcitnejsie k potrebam druheho vo vztahu a egoistickejsie, ale tiez ovela bezcitnejsie po citovej stranke...ak citovo co i len trosku ublizi muz zene (resp. ona ma ten pocit hoci to ani nemusi byt pravda) hned je z toho velke halooo obvola vsetky svoje kamaratky a zname a robi hned vsetko pre to, aby ho znicila a co najviac sa pomstila.

ked sa pozrieme na opacnu situaciu, ze zena citovo ublizi muzovi a castokrat aj dost zavazne, nikto to neriesi a nikoho to nezaujima. videl som to uz vela krat u kamaratov aj znamych...je to svinstvo, ze v dnesnej spolocnosti mame iny meter na zeny a iny na muzov...vzdy ked pocuvam tie reci ako zeny chcu emancipaciu, uvedomujem si, ze nechcete rovnocennost, ale len same vyhody. role zien a muzov sa velmi zmenili a ked to takto bude pokracovat bude to zle pre obe strany...vacsina manzelstiev konci rozvodom a tato spolocnost smeruje do sraciek...

ale som rad, ze su medzi vami aj normalne a seriozne baby ako ty a laara, len je vas bohuzial velmi malo :)

Laara

pomaranc..priznala som mu vsetkych svojich partnerov..nebolo to hned..bolo to po urcitom case..ale nemala som s tym najmensi problem, kedze sa nemam za co hanbit :)

Laara

jahodka..tu svadbu by som nezrusila ani ja..to bolo len zvelicenie, na margo toho ze on by ju zrusil, keby sa dozvedel ze mu partnerka nedoveruje..ja takisto, ked niekoho lubim, odovzdam sa mu cela, na stopercent..mna proste nenapadne zbytocne niekoho provokovat, flirtovat, s niekym si vypisovat..takisto mam klapky na ociach..nejde o to ovladat sa, ide o to vobec nedat sancu takej situacii, v ktorej by som sa musela ovladat..

pomaranc..ty si predstav opacnu situaciu..ze tvoja nastavajuca sa teda ide rozlucit so slobodou s kamoskami, ktore ju opiju, zoberu ju na striptiz a ako spravne kamosky jej zaplatia gigola..dajme tomu, ze ona by teda odolala, ked sa nam to slovo tak paci ale ty by si s tym bol maximalne ok? ziadny problem, ziadna pochybnost? lebo ved ty jej doverujes..tak nech sa ide odviazat poslednykrat za slobodna..uplne koser by to bolo? nevznikla by ani najmensia nezhoda, ci nedorozumenie? uprimnu odpoved si poprosim ;)

jahodka123

pomaranc99 - to je pravda, keď niekto chce, tak si nájde čas a miesto hocikedy. Nemusíš mi hovoriť, EX ma podvádzal 4 roky. Došiel od kurvy, lahol si ku mne a pobozkal ma so slovami ako ma lúbi. Ten by mal dostať oscara za svoju životnú rolu. A našťastie môj partner mi povie všetko a keď poviem všetko, tak všetko... Skrátka mi nedokáže klamať. Buď by som sa to dozvedela od neho (čo je na 99%) alebo by vrabce čvirikali..

Laara - svadbu by som zas nerušila.. Pokial sa chlap/baba vie ovládať, tak striptíz je minimum, to by som prežila aspoň ja. Ale nechápem, prečo to vždy nazvem ovládať sa. Ja sa napr nepotrebujem ovládať. Ja keď lúbim, tak mám klapky a nikto a nič ma nezaujíma. Nemusím sa na to sústrediť a odolávať, ono to tak proste ide samo...

pomaranc99 - napr ja na babské jazdy nechodím, nebaví ma to. Raz za rok s kamoškou na kávu, inak len s kamošmi na pivo a aj to len raz za čas. Cez týždeň sa mi nechce po robote, víkendy venujem priateľovi. Nie všetky sme rovnaké, aj keď pripúšťam, že dnešné ženy.. horšie ako chlapi.

pomaranc99

@Laara vela krat som uz zostal prekvapeny...pritom ani neslo o to aku mala baba povahu, ale skor o to, ze ma klamala a pretvarovala sa. ale to vsetky dobre poznate...asi je to aj touto spolocnostou, ktora vas k tomu nabada zacinajuc zakryvanim nedostatkov makeupom a pushup podprsenkami, cez klamanie o zavaznych veciach, konciac radsej ani nechcem vediet cim...schvalne, kolko zo svojich partnerov si svojmu sucastnemu priatelovi priznala?

Laara

ved ja to nepopieram..je to individualne..a zalezi to od kazdeho jedneho ako sa sprava, ake preferencie ma, ake hodnoty vyznava a co od zivota ocakava..predstav si, ze ja osobne nemam teda vela odjebane, svojich sexualnych partnerov mozem spocitat na prstoch jednej ruky a aj ked chodim s kamoskami na ladies night tak sa nespravame ako odtrhnute z retaze a ist na striptiz nas nenapadlo teda este v zivote..asi sme teda cudne :D ale suhlasim, tak ako su zvrhli muzi, tak aj zeny..ja zijem v spokojnom vztahu s partnerom, ktoremu doverujem..ale ako pise jahodka prilezitost robi zlodeja..a nic nie je stopercentne..doveruj, ale preveruj..lebo tiez nemozes slepo doverovat..aby si raz nezostal prekvapeny ;)

ale k teme..ja som presvedcena ze vela chlapov, nehovorim, ze vsetci alebo vacsina..mnohi oslavuju dnes uz hocico navstevou bordela..alebo zena lezi v porodnici a dieta otec zapija na party so stripterkami..aj takych exotov poznam..

pomaranc99

@Laara zaujimave citat taky nazor od baby, kedze plno z vas si vyraza na "babske jazdy" do podnikov so striptermi a zabavat sa ked sa kona niekde ladies night...netvarte sa svate - vacsina z vas ma odjebane viac nez hociktory priemerny muz a skutocny pocet partnerov ziadna z vas nehovori...

Laara

aka rozlucka so slobodou? co je to za zvyk? zase sa opicime po americanoch..a neviem teda ci by som tu svadbu nezrusila skor ja, keby si moj buduci manzel a otec mojich deti potreboval ist nieco dokazovat so svojimi kumpanmi a boli by pritomne stripterky alebo pripadne kurvy..lebo o tom rozlucka so slobodou vacsinou v muzskom ponimani je ;)