Chcem babo

Príspevok v téme: Chcem babo
Andriusenka

S partnerom sa snazime o babetko uz treti mesiac a stale nic mylite ze moze byt pricina problemu s pocatim to ze som neplodna ? strasne tuzim po dietati pretoze sa s partnerom velmi milujeme a chceme specatit nasu lasku tym ze dame zivot poradte prosim ako by sme mohli zvysit pravdepodobnost otehotnenia dakujem !

cicuska00

ahoj potrebovala by som radu neviem ci som tehotna alebo mam len PMS.. mala som cez plodne dni sex bez ochrany a robila som si aj testy 2 vysli neg a jeden poz. ale velmi slaba ciarka.dnes mam dostat ms ale zatial nic boli ma v podbrusku ako by uz uz prisla.. prsia mam strasne citlive a velmi mi na nic idno žilky a troska aj stmavli..som precitlivela a boli ma chrbát a mam biely vytok..som aj unavena a boli ma cele svalstvo akoby som bezala maraton a pritom som nevykonavala nejaku velku aktivitu.. cely tyzden ma boli hlava aj sa mi toci obcas.. poradte niekto ak mate s tymto skusenosti.. dakujem

joja78

Gynekolog začne riešit to, že nemožeš otehotniet, až po roku sbaženia. Po roku ta vyšetrí, začne stimulovat vajíčko na ovuláciu, potom pošle aj manžela na spermiogram a začne sa prípadna liečba, skor nie

3nttt

Mimulus mame v rodine podobny par..a tento rok sa im po 10..dokonca neviem ci nie po dvanastich rokoch postastilo :)

Andriusenka

Mimulus o takom pripade som uz pocula ze obaja boli plodny ale spolu to proste neslo a ked sa rozviedli a potom si nasly inych partnerov mali aj deti obaja ...........

M 25

Blondula, asi tak :D

to je to, že dnešné mladé baby vidia v tých deťoch len to krásne, neodolatelné a to negatívne neriešia.. a potom to tak aj vyzerá

Blondula

pockajte,pokym budete byvat spolu,milujte sa vzdy ked budete mat chut a urcite sa babo podari....inak robit dieta skor nez zijete pod jednou strechou je velka blbost :D takze radsej si este pockaj,aby si po mesiaci-dvoch nebalila kufre a od priatela neodisla :D

Iba Katka

4 testy pozitívne, meškali ti a potom prišla menštruácia? Ak sa smiem spýtať, akú si mala potom menštruáciu? Normálnu, silnejšiu alebo slabšiu?

3nttt

na jaku rit ju posielate po vysetreniach? :DDD 3 mesiace nevies otehotniet a robis s toho vedu jak keby ste sa snazili 10 rokov. ked sa ti nebude darit take 2 roky tak mozes zacat stresovat. a ak si myslis ze sa chlap kvoli tomu ukludni tak sa velmi mylis.aby si o par rokov nesedela po veceroch sama doma s krpcom...

sexicek

takze :
1. musis vediet, kedy mas ovulaciu
2. pocas troch dni pred ovulaciou musi byt partner zdrzanlivy a nemat vyron semena - semeno musi dozriet uz u neho
3. ak Ta po tych troch dnoch v okamihu tesne po ovulacii "opeli", je najpravdepodobnejsie, ze nejake spermie oplodnia Tvoje vajicko
4. v case od ovulacie cca. 3 dni, ziaden stres, ziadna psychicka a fyzicka namaha a len pohoda a prijemne pocity

to je vsetko, este snad, maximalne sa zdrziavat od mikrovlnneho ziarenia ( zabija bunky )

prajem vela stastia a prijemnu zabavu ;-)