Chcem babo

Príspevok v téme: Chcem babo
Andriusenka

S partnerom sa snazime o babetko uz treti mesiac a stale nic mylite ze moze byt pricina problemu s pocatim to ze som neplodna ? strasne tuzim po dietati pretoze sa s partnerom velmi milujeme a chceme specatit nasu lasku tym ze dame zivot poradte prosim ako by sme mohli zvysit pravdepodobnost otehotnenia dakujem !

tehotna

co sa tu hadate preboha, ja som tiez tuzila po dietatku, isla som rovno k doktorke albertovej, videla som jej relaciu v telke na tuto temu. nechcela som skusat vselijake hormonalne liecby od gyndosa, ved co ine by do mna napichal ako hormony.
no a teraz som v piatom mesiaci a nelutujem. nehovorim ze som mala bohvieake problemy, ale tak otehotniet som nevedela po roku a pol a to sme sa intenzivne snazili. tak snad bude vsetko v poriadku az do konca, zatial som uplne fit.

ika211

Milujte sa pocas plodnych dni, cize v strede cyklu, kedy je najvacsia moznost pocatia, podla toho kolkodnovy mas cyklus si vypocitaj jeho polovicu, vtedy by si mala mat aj taky priesvitny hlien.

M 25

MischellinQa, však ty nevieš ani normálne písať a to chceš priviesť na svet dalšie také stvorenie ako si ty?!??
deti najprv dospejte!

MischellinQa

Awojte baby testom sa weriť neda ja som bola w 4 tt a test bol wždy negatívny a tak isto som mala ms 3 mesiace no bola odlišná od tej bežnej.Bola slaba a kratšia samozrejme inak som nemala žiadne príznaky tehotenstva zistila som to až ked sa to malinké stvorenie vo mne pohlo :)

vebe

Ludia, ved odpovedajte na to co sa Andriusenka pyta. Pyta sa, ci je problem, ked po 3 mesiacoch este neotehotnela, nepyta sa ci mat dieta, ci teraz alebo neskor a podobne. V globale je mozno lepsie to dieta v 20tke ako pred 40-tkou.Riesite tu veci, na kotre sa vas nepyta a ste aj dost neprijemne.
3 mesiace nie je taka dlha doba, aby si bola hned v panike, ze si neplodna. Skus mozno menej na to mysliet a ono to pride. Ked sa na to prilis upries, budes tyrat sama seba a vysledok nemusi byt dobry. Ved si naozaj mlada, niet dvodov na paniku, ked budes v pohode, podari sa.

Teresita

Myslim, ze najskor by ste sa mali vziat, aby si mala istotu ze to nie je len dalsi blbec na obzore a aby potom nezdrhol. Potom sa pokusajte. A ak to stale nepomoze chod ku gynekológovi alebo si urob umele oplodnenie.

Andriusenka

GoFruit nezili sme spolu pretoze sme potrebovali najst vhodne miesto pre nas a uz ho mame a dieta chceme obaja .ja mam len strach s toho ze nebudem moct mat deti