Chcem babo

Príspevok v téme: Chcem babo
Andriusenka

S partnerom sa snazime o babetko uz treti mesiac a stale nic mylite ze moze byt pricina problemu s pocatim to ze som neplodna ? strasne tuzim po dietati pretoze sa s partnerom velmi milujeme a chceme specatit nasu lasku tym ze dame zivot poradte prosim ako by sme mohli zvysit pravdepodobnost otehotnenia dakujem !

GoFruit

Vy spolu nezijete a už robíte dieťa? Veď sa nemôžete ani dostatocne poznať.
Ináč 3 mesiace je nič. Ked to dlhšie nepôjde, potom to môžeš riešiť.

Andriusenka

mlada naivna kazdy vie odcudzoat ked nepozna ja nemam zivot ako maju moje rovesnicky a ani tak nerozmyslam a nie vzdy znamena mladost pochabost

Andriusenka

katrinka123 ja viem ze som mlada ale s priatelom mame taky vztah aky nema vela parou a uz mam aj fajn pracu a vsetko ideme spolu byvat

xxxxxxxxxxxx

19 rocna chce "specatit lasku" dietatom ... aby sa jej partner ukludnil a nerobil sprostosti...no dobre nebudem uz dnes hnusna... ale vstrihnem este par tvojich slov "ked clovek skutocne tuzi po tam aby mal s niecoho radost" ...ked chces mat z niecoho radost utekaj do utulku a zober si stena...citim strasnu naivitu z tvojich prispevkov a nemyslim si zeby si bola dost rozumovo vyvynuta a triezvo urcite neuvazujes. Mozno je aj dobre ze zatial otehotniet nevies a je to akesi znamenie ze mas pocakat...neskor si mozno odfuknes a budes rada...

katrinka123

Andriusenka ale si este mladucka nebudes toho lutovat ? s priatelom si ako dlho ???... ja by som na tvojom mieste este pockala ale je to tvoja vec :)

Tonka191

Andriusenka, mám podobný problém ako ty, mne napr. lekár predpísal duphaston a thiamin na podporu otehnotnenia, teraz beriem prvý mesiac, tak čakám na výsledky.Ja si myslím, že navštív lekára, aby ste zistili, že prečo sa Vám nedarí, aby si nemala zbytočné stresy.

AdamKrt

Andriusenka

inak, ak sa snazite o babo, tak tu uz padla celkom dobra rada, nesnazit sa.

Jedna znama chcela strasne s manzelom otehotnie, skusali vselico, snazili sa. Potom sa na to vykaslala, zmierila sa s tym, ze sa im to nepodari. Uvolnila sa, prestala sa z toho stresovat. A vtedy - otehotnela.

Moze byt, ze ked je telo v strese, tak blokuje pocatie. Treba sa uvolnit, sustredit sa na milovanie.

Pri dosiahnuti zeninho orgazmu, nastava pravidelne stahovanie cipku maternice. Ak je tam vtedy ejakulat, posuva ho to blizsie k oplodneniu. Sanca otehotniet sa zvysuje o 70 percent.