Preco nezarastam na tvari?

Príspevok v téme: Preco nezarastam na tvari?
radovan98765

Zdravim mam 15rokov skoro 16 a na tvari takmer vobec nezarastam iba tie chlky v nose a zopar ciernych na stranach nad ustami ... inac zarastam uplne vsade brucho,tam dole..,pod pazuchami .. pride mi to blbe kedze takmer kazdy s mojej triedy sa uz holi ... takze ak by ste mali niejake rady alebo nieco podobne tak dakujem za odpoved

Neo Ned

Z tvojho popisu to zase nevidím na veľký problém, ale chápem asi a viem sa vžiť, že v čom to asi bude, tak trochu...Ono s tým zarastaním a ako aj chlap zarastá, ako hustota, kvalita a pod. je dosť individuálne a v priebehu tak do dvadsiatky sa to môže zmeniť... Pamätám sa, že najprv mi začalo v pätnástich rašiť niečo pod fúzami a postupne na brade a pod bradou a bolo to také jemné. Nato stačili tie jednorazové holítka. Kamarát mi vtedy dal laickú a pseudovedeckú radu, že to treba častejšie holiť a tam, kde sa poškrabeš, tak tam to začne rásť a treba opakovať a ono to porastie..., tak v takom zmysle, to môže zafungovať len u niekoho. Napr. dodnes málo zarastám na lícach a kvalita a nositeľnosť toho stŕniska, či brady je tak týždeň, potom vyzerám a aj cítím sa, ako by som nemal na žiletku alebo pestujem niečo,v čom sa necítim dobre a vyslovene sa teším, keď sa
oholím.
Hlavne si nenechávať v tomto mladom veku nejaké jemné myšacie fúziky a bradky, ak je aj pokožka mladá a je to skôr silené.

Teresita

sice som baba, ale myslim, ze je lepsie ked chalan ni je ako jezko...mylsim, ze to mas lepsie. A v nasej trtiede zarasta iba jeden...tak je to podla mna normalne

M 25

a nie si rád?? načo sa porovnávaš s ostatnými? to si s nimi porovnávaš aj penis??
bud len rád, že s tým nemáš starosti ..