Kozmetika Ryor

Príspevok v téme: Kozmetika Ryor
Dejn

Ahoj, odkiaľ objednávate kozmetiku ryor? Chcela by som vyskúšať niektoré produkty, ale na originálnych stránkach ryor.cz so slovenským eshopom majú drahé poštovné - 7€ je podľa mňa dosť veľa. A našla som stránky aryor.sk a tam je to oveľa nižšie neviem presne teraz, ale cca. 2,50€, a to je už rozumnejšia suma. Aké teda máte skúsenosti so stránkou aryor.sk? A ktoré výrobky odporúčate najviac? Ďakujem

lochness

detto, ja som tiez objednavala z aryoru a bez problemov, dojde ti to na dobierku (skoda len ze sa neda platit vopred, snad to tam pridaju)

a tiez som objednavala radu aknestop - penu, toner, krem a roll-on, so vsetkym som spokojna, sice zatial nevidim nejake vyrazne zmeny ako vacsina bab pise, ale rozhodne to neuskodi - pena krasne vonia a nevysusuje, toner je tiez fajn, vonia tak bylinkovo a nedrazdi, krem je dobry aj pod makeup, chvilku ho citit na tvari akoby bol lepkavy, no par minut po naneseni uz nie a mozem si v pohode dat makeup, roll-on je tiez velmi dobry, na zacinajuce vyrazky zabera super