Krize , vecna tema

Príspevok v téme: Krize , vecna tema
pitovsyn

Uz je to tyzden, je zo mna hotova kalika, oblast krizov moja lava strana , den po dni nebadat nejake rozdiely v zlepseni/zhorseni. Znacne mi to obmedzuje pohyb, aj ten je velmi bolestivy. Predpokladam, ze to bude z toho ako som urobil netypicky pohyb asi pred tyzdnom v praci na zahradke, a zrejme sa tam nieco natiahlo. Nemam ziadne ine priznaky, jest mi chuti, mocim dobre, chcel by som sa len uistit, ze mam vnutorne zalezitosti v poriadku. Pripadne, ma niekto zarucene babske rady ako sa dostat co najskor do kondicie ?

Viem ze hexensus co som kedysi mal, mi trval asi mesiac kym sa stratil.
Ako je to s lavou castou krizov ?

Vdaka za podnety.

Pito ml

Lulita

krize vedia pekne potrapit, ja som minule ostala hotova len z umyvania riadu, týžden som sa nevedela ani obliect, potom som niekde citala, ze treba umyvat riad s rozkrocenymi nohami, lebo to umyvadlo v klasickom drese je hrozne nizko :(

dobre je aj lahnut si na chrbat na fit loptu a gulat sa, ponatahovat sa

pitovedeti

ok.. pre ludi s podobnym problemom..

trvalo to asi 3 - 4 tyzdne a postupne bolest odisla, po 10 dnoch asi najvacsich bolesti som cvicil specialne cviky na poslnenie svalstva a chrbtovych vaziv a dnes po mesiaci mozem opat tancovat odzemok. Zaklad pri takychto bolestiach je nepodlahnut panike a trpezlivo zniest bolest a robit opatrne pohyby. Na bolesti krizov a chrbta sa neumiera, treba len nebyt lenivy a pravidelne a primerane zatazovat svoje telo.