Prvy sex. Dal si pozor + Pharmatex

Príspevok v téme: Prvy sex. Dal si pozor + Pharmatex
Truffla

Caute

takze, je mozne ze som tehotna ak sme spolu spali bez kondomu, avsak on sa do mna neurobil a este k tomu som pouzila aj Pharmatex ?
Mne krstna povedala ze Pharmatex sa musi pouizvat aj s kondomom a nie len tak samotne. Takze dost ma to vystresovalo .....

Mimochodom, kedy ma sex prestane boliet a zacne byt prijemny ? Nehovorim ze to bolo zle ale bolelo to proste....

Co si myslite vy ?

Dakujem

pomaranc99

@Dadula56 sex bez kondomu mas ako jest v drahej restike s umrtvenym jazykom. okrem toho ked sa pharmatex spravne pouziva tak neni problem. sukali sme tak 2 roky a vsetko bolo OK. ale mali sme trochu viac rokov ako autorka temy...

Dadula56

Brilantne riesenie, chlapec nechce kondom, tak bolo bez kondomu s pharmatexom a s tym, ze ako poistku sa budes po kazdom sexe pytat tu, ci si tehotna.

Iba Katka

nie, nie je možné, pharmatex dosť chráni aj keby sa spravil do teba. Miesto toho aby si počúvala cudzie reči a zakladala diskusiu, si si mohla vygoogliť ich stránku, kde o tom píšu.

Slecna A.

dievca zlate a ty si aj citala pribalovy letak pharmatexu, ci ten ti bol pre srandu kralikov? Jasne sa v nom pise, ze ked ho pouzijes spravne, zabezpecuje vysoku ochranu. Cize nie je potrebne ho pozit s kondomom! Odkaz krsnej, ze nech si aj ona precita pribalovy letacik. Pharn. ma spermicidne ucinky, to znamena, ze znici, zabije, zahlusi, zlikviduje spermie. Ked pouzijes aj kondom, zbytocne vyhadzujes peniaze na krem. Ale bacha! Pred stykom a po nom sa nesmies umyvat ziadnym mydlom, gelom, len cistou vodou. Tak isto aj priatel...
Ta bolest pri sexe zmizne...Kedy to nevieme nikto, pretoze kazda zena je ina, tak necakaj rady typu - bolest zmizne za 2 tyzdne, 5 dni, 3 hodiny...Neviem kolko mas rokov, ale najkrajsi sex zazijes vtedy, ked budes dokonale uvolnena, budes si to uzivat, budespoznat svoje telo, cize budes vediet co ti robi dobre a teda o tom povies aj partnerovi...

litre

nechapem ako mozu zakony v krajine nie tretieho sveta umoznovat sex detom a ludom s iq pod urcitu hranicu, napr pod 70