Zvlastne stavy - unava, slabost, nechut k aktivite.Co stym?

Príspevok v téme: Zvlastne stavy - unava, slabost, nechut k aktivite.Co stym?
ginger8

Tento moj problem sa zacal už dávnejšie.Zhruba 3-4 roky dozadu som mala diagnostikovanu uzkostnu a panicku poruchu.Samozrejme k tomu patrili aj časté ataky, stavy na odpadávanie, busenie srdca atd. S tym som sa ako-tak už zmierila. Lenže v poslednej dobe mavam uplne divne stavy, som slaba, absolutne mam nechut k hocijakej aktivite, stale sa mi drieme a som unavena. Cez tohtorocne letne prazdniny som takmer nikde nebola, vacsinou som doma preležala a nič nerobila. Je to vazne hrozne a najhorsie je, že cim dalej len lezim tak sa to stupnuje a nmozno je to nasledok tej mojej fyzickej neaktivity, ale obcas je to fakt hrozne. Nemam silu ani len ist do obchodu, nieto este nebodaj na diskoteku alebo vecer do mesta. Bola som s tym u svojej obvodnej, zobrala mi krv a vysledky som vraj mala ukazkove. Vsetko super, zelezo aj ine mineraly. Tak ma poslala domov, no ja zacinam mat strach ze mam ozaj nejaku vaznu chorobu. Myslite, ze by sa to zistilo z tej krvi? Za rady dakujem

amsterdam

jedinym ucinnym liekom su doma cerstvo odstavovane stavy...keby ich kazdy pouzival,tak lekari a lekarne by neexistovali...zial ludia su lenivy rozmyslat a tak tu mame biznis z ludskym zdravim v priamom prenose a vo velkom style :)
unava ktoru popisujes je neprijemna,preto ti dam aj rovno link,kde si mozes stiahnut a v klude nazriet do obsahu knizociek od Walkera,mne trvalo pochopit co je ozajstne zdravie celkom dlhu dobu a to napriek tomu,ze som mal tiez vazny problem,preto viem ze to nebude tak skoro,kym si das vsetko do suvislosti,ale zacat niejako treba,je najvyssi cas (o5min12) gingerko :) zelam ti zo srdca vsetko dobre:
sk2.goo.cz

RNG

Aby som nezabudol na riedenie krvi odporucam prirodne bezpecne a ucinne fibrinolyticke enzymy, ako nattokinazu, lubrokinazu alebo ciastocne aj serrapeptazu. Tieto bezpecne riedia krv, bez moznosti sposobenia krvacanlivosti aj v ovela vyssich davkach, nez odporucene a naviac rozpustaju aj krvne zrazeniny. Nattokinaza dokonca stimuluje aj nas vlastny enzym na riedenie krvi a rozpustanie zrazenin, plazmin

RNG

Mozes mat nizko niektore neurotransmitery v mozgu, mozes mat nizku adrenalnu cinnost, to vsetko sa da doplnit prirodzene, netreba hned brat chemikalie.
Odporucam brat to, coho je v potrave priomalo ako selen, zinok, jod vitaminy C,E D-3, nikrovlakniny a obcas provbiotika a cistit si cievy lecitinom. Ti, co sice maju "ukazkovu krv, co sa tyka mineralov, ale vysoku zrazanlivost(stredoeuropsky syndrom vysokej zrazanlivosti/koagulacie) by si mali preventivne riedit krv, ak nechcu zomret na blbost, ako malu krvnu zrazeninku v mozgu ci vencovych cievach na srdci.Na to zomiera totiz vyse polovica ludi, a vacsina dnes uz uplne zbytocne.

Inac casto su problemy vyplyvajuce zo zhorseneho travenia, co treba tiez adresovat(kyseliny, enzymy mikrovlakniny probiotika)
Kedze sa jedna o doplnky potravin, nie o lieky, , nemozes ocakavat od bezneho lekara, ze ti ich poradi a uz vobec nie ze ti ich predpise. Takze tam si na svojom vlastnom rozhodnuti

xirenka1

podla mna sa ti stalo to iste ako mne,tiez som na tom bola podobne a nakoniec to vyvrcholilo depresiou,Jednoznacne treba antidepresiva

RadkaKov

hlavne treba robit nieco, urcite nie NIC. proste skusat to riesita pohnut akokolvek, aj ked to nemusi byt vzdy uspesne. kazdy moze najst pomoc v niecom inom, kazdemu moze pomoct iny impulz. na niekoho plati psychiater, na niekoho psycholog, na niekho alternativne metody, niekto si to musi proste pohnut nejako sam, proste treba hladat a neupadat do tych mizerijskych stavov a sa v tom clnkovat. Dufam ze najdeme sposob ako sa to zlepsi, ale uvedomujem si ze vsetko okolo je len pomoc a nieco treba zmenit aj sam v sebe, to ej asi to najtazsie. Tak vela stastia prajem aj sebe aj Tebe.

ginger8

Dakujem odpovede.. no mate pravdu je to niekedy veľmi tažké, u mna to trva tak necely rok ale ked si prestavim ze vy tym trpite uz 8 rokov, tak to je už naozaj dlha doba. Ja mam niekedy stavy, ze sa citim velmi dobre, sportujem, chodim na prechadzky so psom, bavim sa.. a potom ako keby utne a nevladzem nic, mam absolutnu nechut nieco robit, len lezim v posteli a cumim do blba, ako keby som bola neschopna sa co i len pohnut...
RadkaKov aj ja mam uzasneho priatela, ktory mi velmi v tom pomaha ozaj velmi, ale tiez neviem ci ho to bude bavit vecne.
Vazne uz neviem co mam robit, skusim toho psychiatra a uvidim

RadkaKov

ahoj,
ja mam nieco podobne, tento rok som uz kvoli tomu asi 4. krat pn. Pobehala som vsetkych moznych doktorov, zatial mi pocas beznych vysetreni nic nenasli, ale to este neznamena, ze clovek nemoze mat nejaku diagnozu. To by ta museli vysetrit ako vysetruje Dr. House napr., vyslovene chciet systemovo rozmyslat a porobit take vysetrenia, na ake ta u nas poslu uz ked ti pomaly nie je pomoci. Je pravda, ze ale casto to byva vyslovene psychickeho povodu, a myslim ze u mna aj teba to aj tak je. Je s tym strasne tazke zit, ked clovek nic nevladze, ja mam chvalabohu aspon priatela ktory mi pomaha. Chodim k psy&chologicke, vraj je to aj na dva roky cielenej terapie, len ja sa uz takto trapim asi 8 rokov, a a nic. Lieky brat nechcem, zatial, a snazim sa to riesit aj alternativne. Ale nejake velke uspechy a zmeny zatial nie su, zalezi kto je ako tazky pripad, a kto ma toho kolko na riesenie v tej psychike. Liekmi sa urcite da znizit depka a pod., ale neriesi sa pricina problemu, brala by som to ako posledne riesenie ked uz nebudes vediet so sebou nic urobit.

Lulita

no a z krvi sa vsetko urcite nezisti, predpokladam, ze ti robili klasicku biochemiu, ta moze byt ukazkova aj pri chorobach o ktorých nevies