Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Medzinárodné vzťahy alebo právo?

Príspevok v téme: Medzinárodné vzťahy alebo právo?
nerozhodna11

Ahojte! Viem, že táto téma nesúvisí so zdravím, ale je to najlepšie a najkvalitnejšie fórum aké poznám, takže sa ospravedlňujem. Ide o to,že som už poriadne na nervy z toho, kam si podám vo februári prihlášku.Najviac ma lákajú odbory medzinárodné vzťahy a právo. Ak je tu medzi vami niekto, nejakí absolventi týchto škôl alebo ľudia, ktorí s tým maju nejakú skúsenost, či už dobrú alebo zlú, prosím napíšte. Budem veľmi rada :) Ďakujem

bibbba

napadol ma moj odbor pre teba, medzinarodne vztahy a diplomacia, mas tu politologiu, predmety ako europske pravo, medzinarodne pravo, ustavne pravo, presne ako pre teba...

nerozhodna11

Tak to máš veru pravdu, robota neutečie.. :)... ale kiežby ma tak bavilo niečo iné.. alebo keby som tak žila v časoch, ked bol ešte právnik celkom slušné povolanie..:D

sweater*

ked je to takto, ze ta bavia same nepouzitelne odbory, chod nato co ta najviac bavi, aspon si uzijes 5 paradnych rokov, robota ti neutecie... ako myslim ze tym vzdelanim stejnak nenajdes lepsie zamestnanie akoby si nasla teraz ale nikdy nevies, robota aj tak stoji za ho*no, tych par supov co dostanes a zodres sa jako kon, fakt ja by som isiel radsej na tu vysku

nerozhodna11

Myslím že do Rakúska a Nemecka stačia len priemery + nemecký jazykovy certifikat.. ale nie som si istá... Len neviem, či to nebude veľmi náročné študovať v cudzom jazyku

Dadula56

Maoam pokial viem, tak treba iba spravit test z nemciny(kamoska bola na tej Videnskej), s maturou nerobili problem, len teraz fakt neviem ako sa ta skuska volala...

nerozhodna11

Jaaj tešite ma čoraz viac :) Teraz som ešte viac na pochybách ako predtým, ale tak snád dačo zo mňa bude.. možno.. :D

Dadula56

Tak potom na Viedensku uni, tam to mas fakt o inom a zrusili uz pred nejakym rockom poplatky za studium. Tam sa ti otvori vela moznosti, ze si budes moct vyberat a nebudes vediet co skor =).

beskyd

no teraz ked predlzili koncipientsku prax na 5 rokov je studovanie prava este vacsi nezmysel ako pred tou novelou:) ..kedze advokacia je jedna z mala oblasti kde sa da po skole este ako tak pri zhode okolnosti natlacit bez toho aby clovek niekde niekoho poznal, samozrejme vacsinou za almuznu a pracovny cas podla potreby sefa ktory bude vzhladom na pocet absolventov vysoko pravdepodobne vyzadovat velku lojalitu:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.