Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Znaky príťažlivosti !

Príspevok v téme: Znaky príťažlivosti !
Smejko

V záujme oboch pohlaví zhrnime si aké su "znaky" toho , že sa vám niekto páči . Mne osobne keď sa nejaké dievča veľmi zapáči ,tak sa jej snažím dívať do očí no neusmievam sa, niekedy v extremoch sa aj otočím :D Máte to aj tak vy baby ? :D tu si to zhrnieme a budeme vedieť kedy máme u toho druhého šance :D

Mimulus

milli11 napíšem to takto. Sme veľmi pohodlní a ak Manželke poviem aby nevarila, že si pôjdem niečo kúpiť aj tak uvarí, ak jej poviem, že nech neperie aj tak operie aby som nevyzeral ako bezdomovec. No vieš mne osobne by to nechýbalo ale ja si viem oprať, ožehliť, variť síce neviem ale mám obchody a donášku a okná, upratovanie, vysávanie a celkovo riešim ja takže???

Mimulus

Veď to je jasné ale ak by Tvoju priateľku osočovali alebo ináč obťažovali tak by si tam nestál ako soľný stĺp ako to tintítko nie?

milli11

Pomaranc,

ale ved aspon pri baleni a pozvani by ste sa mohli vy muzi viac snazit.

Predstav si, zena zbali chlapa, pozve ho na rande. Povedzme, ze vztah prejde na vyssi level a potom bude tomu muzovi aj varit, prat a pod. To ma vsetko robit len zena?

Ma ho zbalit, aby sa potom o neho starala?

Nemalo by to byt tak, ze muz ma zbalit zenu, aby sa mal kto o neho postarat? :D

Mimulus

Ja som kvôli tým, ktorých mám rád obetovať aj život a určite by si to spravil aj ty ak by Tvoje dievča obťažovali.

pomaranc99

milli mas ho pozvat ty, ale to uz som ti povedal...monokle nemam a bijem sa s ludmi nerad, som priatelsky clovek a rad sa zabavam :) okrem toho stravit noc na policajnej stanici odpovedanim na blbe otazky kvoli nejakym nedorozumeniam v bare neni zrovna prijemna vec

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.