Rande a situacia po nom

Príspevok v téme: Rande a situacia po nom
system

Caves lidi, som free a zaujimalo by ma a tie otazky adresujem hlavne zenam, ze ako postupovat po prvom rande. Ako oni davaju po rande najavo ze by v tom pokracovali a ako zas ze by nepokracovali ? Je lepsie sa neozyvat alebo naopak ?

Aby som bol konkretnejsi: Pisal som si s milim dievcatom a neskor sme sa stretli. vsetko super nasmiali sme sa, pokecali, objali, odprevadil som ju no pusu som jej nedal. (Vravel som si ze ak sa bude chciet stretnut znova bude to nieco znamenat a pride cas aj na to, zase teraz tak rozmyslam ze ked som jej ju nedal a vazne mala o mna zaujem, mohol ten zaujem opadnut hlavne preto ? Vravela ze sa uvidime este tak som sa potesil no fakt neviem ci to neboli len take slova " ok rozmyslim si to a ked bude nuda tak budem mat skym aspon pokecat " ? Dalsie dni po rande to nejak upada, niekedy sme pisali dlhe spravy a teraz nic, dokonca mi neodpise na poslednu a ide off. Prva sa neozvala este. Nemyslim si ze som otravny skor naopak snazim sa nebyt a nepisem 3 x do dna ani neprezvanam a neesemeskujem, (teda fakt mozno raz za den nechcem aby si myslela ze je mi lahostajna) a tuna prave neviem ci robim dobre alebo nie :D Je to normalne spravanie ? alebo to mam chapat tak ze som jej nesadol a proste mam smolu ? Alebo len potrebuje cas nech to vsetko spracuje a rozhodne sa ? Vobec nechapem zenam :(

slnecnica

Povedz jej, že si u teba niečo naposledy zabudla (tú pusu) a pozvi ju von:-)
Ak sa bude vyhovárať a termín na stretnutie naplánuje o mesiac, aspoň vieš na čom si.

Iba Katka

Ako to zistíš? Je sobota, spýtaj sa jej, či ma nejaké plány (na dnes, zajtra), keď odpíše že nie, tak sa jej spýtaj či niekde nezájdete. Keď sa začne vykrúcať, tak na to kašli.

Odpísať z "nutnosti" je jednoduché, ale z "nutnosti" na dalšie rande sa jej ísť nebude chcieť

pomaranc99

to ci si jej pusu na prvom rande dal alebo nedal neovplyvnuje ci sa s tebou stretne znova alebo nie. taktiez to neni o ozyvani alebo neozyvani sa...ked mas s tou babou spojenie, mozes sa s nou kludne stretnut aj na druhy den. ked s nou spojenie nemas tak je zbytocne sa dalej snazit ju kontaktovat...kolko mas rokov ty a kolko ma ona? ako prebiehalo vase rande? o com ste sa rozpravali? inac co sa tyka rozhodovania bab - ona uz po par minutach ked ta stretne velmi dobre vie, ci o teba ma zaujem alebo nie :)