Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Myšlienky o smrti

Príspevok v téme: Myšlienky o smrti
labello

Dobrý deň, už dosť dlhšiu dobu myslím pred spaním na smrť. Nie však v tom slova zmysle, že CHCEM umrieť, ale myslím nato ako zomieram ja, alebo moji najbližší. Doteraz som to neriešila, ale uvedomila som si, že to nieje normálne a že neviem myslieť na pekné veci. Nejaké rady ako sa toho zbaviť ? myslíte, že potrebujem psychológa ?

[zruseny19]

nieze jedna vec,ale vela ich je.. mam dobru rodinu,studujem fajn skolu,mam priatela ktory ma lubi,ajtak mojmu mozgu sibe a chce mat pokoj od zivota.... ale ako, statocne bojujem a snazim sa usmievat aj ked nenavidim cely svet,a niekedy byvam aj stastna..

[zruseny19]

nepokúšam priamo, nemám silu/odhodlanie/odvahu, lebo viem ze by som zranila tych ktori ma lubia. Ale a by som pekne sama od seba zomrela.. je to hrozne,viem.

[zruseny19]

nic si z toho nerob, prejde to :) ja napriklad tiez myslim na smrt, ale v tom zmysle ze strasne tuzim zomriet.. a tiez dufam ze ma to prejde, lebo neskutocne ma to nudi, stale tuzit po smrti... :D znie to smiesne,no je to takto.

koniec sveta

labello, je to uplne normalne, ze v case psychickeho dospievania sa zaoberas aj temou smrti a umierania. Tyka sa to kazdeho jedneho cloveka, hoci vacsina sa sprava tak, akoby tu mal byt navzdy. Takze si uplne normalna.

labello

ďakujem veľmi ste mi pomohli :D pýtam sa preto, lebo mám 17 rokov a nemyslím si, že je to celkom normálne...