Stale kasel po troch tyzdnoch

Príspevok v téme: Stale kasel po troch tyzdnoch
vikkkis

ahoj.pred tromi tyzdnami som prechladla, hned som si nariadila doma klud s cajom a citronom, ale aj tak mi to rpeslo do prinosovych dutin. vybrala som antibiotika a dutiny su uz dobre, ale na kasel ktory som mala vtedy vlhky mi lekarka nic nedala, tak som myslela ze to nejak prjde samo.
teraz je to tyzden co som dobrala Atb a stale kaslem. cez den vykasliavam ale vecer sa idem zadusit suchym drazdivym kaslom ked zmenim polohu nejak alebo zaklonim hlavu pripadne sa hlboko nadychnem.
a zase ma zacalo pobolievat v nosohltane.
neviete mi daco poradit?
vo stvrtok som sa citila nanic tak som si dala acylpyrin-pomohlo, ale ten kasel ma trapi..
nebude to zapal pluc vsak?
mala som atypicky raz- bez horucky- dg.len z RTG..
poradite mi niekto?

RNG

Ked je na rtg nalez, uz bolo poskodenie spravene. Pokodeniu treba predist. ATB ucinkuju len na bakterie, ani to nie na vsetky. Mnohe infekcie v plucach nie su vobec bakterie, napr v hlienoch vie zit aspergilus pneumoniae, ktory je vo vzduchu vsade okolo nas a ked sa niekde nahromadia hlieny, veselo sa v nich rozmnozuje.
Az 70% nasej obrany produkuju v nasich crevach probiotika, a zialbohu atb ich obvykle znicia, co podstatne znizi imu nitu a da "zelenu" mnohym infekciam, na krote atb nezaberaju a naviac atb odstrania aj probiotika, ktore by mozno za normalnych okolnostio z tela mnohe infekcie vytlacili, najma ked ich podporujes a nie znicis.

Odporucam brat 3 x 2 kapsule oreganoveho oleja, take, ako ma napr firma NOW foods, ktore obsahuju 100 mg ucinnej latky, carvacrolu v kazdej enterickej kapsuli.
tiez 2 x 500 mg . Oboje odhlienuju a carvacrol je ucinny na mnohe infekcie, na ktore atb nezaberaju.
A kazdemu radim brat kazdodenne mikrovlakniny, aspon 15 gramov, a obcas si nasadit kvalitne probiotika, najma po hnacke a samozrejme po brani atb, kedze probioticku floru treba co najskor obnovit, inac je imunita "v haji"

Inac vacsina infekcii preziva aj napriek atb v prinosnych dutinach, odkial sa rozsiruju do hrdla, priedusiek pluc a cez eustachovu trubicu do stredneho ucha. pozri cez Google.sk uvedenim rng infekcie