Pocit na odpadnutie

Príspevok v téme: Pocit na odpadnutie
legi

nazdar ludia mam 19 a infekciu v zuboch... vysledky krvy ako aj ct mam v poriadku no byva mi zle som poriadne slaby a to uz asi cez 8 mesiacov no mavam stavy ked mi pride nahle na odpadnutie..v tele citim zrazu akoby take napatie alebo ako to nazvat oslabnem asi o polovicu viac az sa cely trasiem....stiahnu sa mi zily a vzdy sa snazim zachovat chladnu hlavu a neodpadnut.. som v zahranici tazko mi je vysvetlit priznaky a tak ci tak mi nikto nechce pomoct behal som po nemocniciach ale kazdy sa s vysoka namna vysral dokonca ma poslali na psychiatriu... no ale mozno aj tam sa dostanem zachvilku... hm .. dost by ma zaujimalo co zapricinuje ten nahly stav.... tlak ? alergia ? ja som uz mapomali zufali clovek jeden mi neveri druhy ma nechape a tie stavy boli obcas tak silne ze som sa bal o zivot... moze to zapricinovat infekcia ? ale moc mi to nejde do hlavy... a este takto..dnes rano som dal do seba asi 50 g glukozy nato ziedol nieco sladke a potom som ziedol polievku asi o pol hodinku mi zacalo byt zle......... minule som skoro skolaboval po mede a este davnejsie po cistom mlieku... :/

nika4965

Ja som mala podobné problémy v 18nástich, 19nástich...a tiež všetky vyšetrenia ok..teda lekári sa o to ani velmi nezaujímali a mysleli si, že to robím preto, lebo nechcem do školy :D No a nakoniec sa zistilo že mám inkotoleranciu na mlieko...kúpila som si test na internete, volá sa Fast Food test a teda som si to zistila sama...mileko som nejedávala a postupne moje problémy zmizly...ale to obdobie bolo hrozné, úplna slabosť a nechuť, strach že znova omdliem :( treba dostatok spánku, jedla, nikdy nechod na lacno ( jedine ked ideš na odber krvi :)..držím palce :)))