Stužková - poraďte

Príspevok v téme: Stužková - poraďte
sun559

O pár týzdnov mám stuzkovú a potrebovala by som Vasu pomoc a zopár dobrých rád.

Co sa týka siat...aké saty sa hodia? podla mna asi dlhé, rozmýslam nad niecim takýmto www.najspolocenskesaty.sk alebo oblecenie.bazar.sk ktoré su podla vas krajsie? Alebo aké iné by ste mi odporucili.?

Nechty..umele?, gelové? alebo najlepsie a najlacnejšie bude ak si svoje vlastné pekne nalakujem?

A ešte účes, nad týmto sa neviem vôbec rozhodnúť, vlasy mám dlhé asi tak do pol chrbta, svetlohnedé. Vôbec neviem co by sa mi hodilo...Bude ma cesat kadernícka, ale nejakú tú predstavu by som mala mat ja.

A este lícenie, ale to asi ponechám do rúk kozmeticky.

Za rady vopred dakujem :)

flegma

na stuzkovu mozu byt kludne aj kratke saty a zas byt ina nez ostatne nemusi byt na skodu
tu ide len o ten strih, na dlzke tej sukne nezalezi
najlepsie urobis, ak obehas par obchodov (neviem, skade si) aby si si ichmohla aj ohmatat, ale hlavne vyskusat

sun559

dakujem za radu, tieto sú tiez pekné, ale vies na stuzkovú sa skôr hodia dlhé saty, kamarátky, spoluziacky vsetky idú mat dlhé...a nerada by som bola jediná iná

flegma

takze si celkovo drobunka a trepala by si sa do korzetu,sak by si sa v nom utopila
ak mas dievcensku postavu, chce to aj dievcenske saty
nieco taketo www.bonprixshop.eu
alebo www.bonprixshop.eu

sun559

Ok...ramená skôr útle, hrudnik taktiež skôr plochší, pás úzky, nohy také stredné ani nie krátke ale ani dlhé
a výska 166cm

flegma

tak este raz - siroke ramena alebo utle?
mas plochy hrudnik, alebo Ccka?
uzky pas, alebo nevyrazny?
nohy dlhe ci kratke?
vyska?