Už 5 deň som nebola na veľkej potrebe...

Príspevok v téme: Už 5 deň som nebola na veľkej potrebe...
Leiluška

Držím asi 3mesiace diétu, podarilo sa mi zhodiť asi 6kg, v poslednom čase mi ale hapruje metabolizmus. Neviem, čo sa deje, ale toto sa mi stáva posledný mesiac. Čo robiť? Mávam už bolesti hlavy, brucha, ale nedokážem ísť na veľkú.. Jem normálne, 3-4 krát denne, jeden - dva dni v týždni sa dokonca aj prejem (jem normálne ako kedysi, aj sladké, slané nakopu, hociako, neťahám diétu do extrému, ale sledujem si kalórie, max. 1200 denne. Ako nakopnúť metabolizmus? Poraďte prosím

xxy

nemyslela som umela doslova. ale dievca v prvom rade potrebuje upravit stravu, to je to, co sa jej snazi jej telo povedat. okrem vlakniny potrebuje aj dalsie ziviny, ktore by pestrou stravou dostala do tela. je to lepsie ako nechat to tak a dokupit si vlakninu.

angie77

xxy

tak asi tej vlákniny príjma málo a nie je to umelá vláknina, je to čisto prírodný produkt, ked sme už u toho, je to to isté akoby ju príjmala v strave, lenže ked ju také množstvo nedokáže prijat v strave tak ju treba doplnit asi inak.

ja som len poradila čo pomohlo nám

xxy

este aj osobitne kupovat vlakninu? ved vlaknina je v potravinach. staci konzumovat potraviny s vlakninou namiesto blbosti. ked sa clovek nemoze vytoto, je to jasny signal toho, ze strava nie je v poriadku, treba ju upravit, nie nechat tak a dokupit umelu vlakninu. treba jest strukoviny, ovocie, zeleninu, ovsene vlocky, orechy, lanove semienka. ved je to lahke.

angie77

Leiluška

moja dcérka mala rovnaký problém na velkú chodila raz za týždeň, až som si tu prečítala niekolko rád od RNG a na základe toho som jej kúpila vlákninu inulín, ktorý som jej dala 1 lyžičku denne do jogurtu, alebo do mlieka a čuduj sa svete hned po prvom dni užívania chodí na velkú každý deň a problém sa úplne vytratil, zoženieš ho tu a nie je ani drahý

www.vemica.eu

Leiluška

Ja jem hlavne rajciny, karfiol, brokolicu a papriku, z ostatneho je mi na dve veci, ale kazdy den to veru mat nemusim.. inak, uz som bola a hned ako som skoncila som sa isla odvazit, kks je mozne mat o 1,5kg menej po velkej?? Sila...

Lulita

na SVK nemaju ludia peniaze na zeleninu, ze 5 x denne, vcera som za 2 pradajky a zvazok redkvicky a jedno jablko zaplatila 1,90 prosm pekne z trhu, o tie zhnite v Bille este drahsie nemam zaujem, ale aj tak sa mi to zda vela, 5 x denne, pri diete som tak jedla a vkus emi bolo zle z tej zeleniny, tiez to nie je uplne super na travenie sa s tým predavkovat

ja som uz bola, asi som potrebovala len napisat do tejto temy hehe

GoFruit

Na Svk asi nechodia tie reklamy že 5 porcií ovocia a zeleniny denne.? Hmmm
No dobre nejdem sa vám sem pliesť.