Už 5 deň som nebola na veľkej potrebe...

Príspevok v téme: Už 5 deň som nebola na veľkej potrebe...
Leiluška

Držím asi 3mesiace diétu, podarilo sa mi zhodiť asi 6kg, v poslednom čase mi ale hapruje metabolizmus. Neviem, čo sa deje, ale toto sa mi stáva posledný mesiac. Čo robiť? Mávam už bolesti hlavy, brucha, ale nedokážem ísť na veľkú.. Jem normálne, 3-4 krát denne, jeden - dva dni v týždni sa dokonca aj prejem (jem normálne ako kedysi, aj sladké, slané nakopu, hociako, neťahám diétu do extrému, ale sledujem si kalórie, max. 1200 denne. Ako nakopnúť metabolizmus? Poraďte prosím

xxy

no dve jablka denne rozhodne nie je nic. zase jedalnicek nema az tak blby. az na to, ze by som vyhodila pecivo, dala varene, oriesky, slnecnicu, ovsene vlocky, med.

Lulita

asi je nejaka blba konstelacia planet, ale aj ja mam s tym problem, ale dlhsi, asi pojdem na gastro, ci zjem polievku, ci ne, ale polievky neviem varit tak mozno je to tym :p

idem si kupit hylak, probiotika

GoFruit

Kde máš ovocie a zeleninu? Ako chceš stat bez vlakniny. Jogurt a cottage tí vlákninu nedajú. Zle zle zle. Chlieb šunka zapeka tak čo čakáš? A z mäsa chceš srat? Nebuď naivná. Srat budeš ak budeš mať v strave dostatok ovocia zeleniny, surových. Ja som vitarianka a denne 2 razy na veľkej.

xxy

? no tak sa potom necuduj, ze sa nemozes vytoto. varene ma byt kazdy bozi den. a kde su polievky? ved si o suchej strave.