Vnimanie ziarliveho partnera,muzi vs zeny

Príspevok v téme: Vnimanie ziarliveho partnera,muzi vs zeny
milli11

Zaujimalo by ma, aky je vas nazor na ziarlivost muzov a zien.

Co pozorujem vo svojom okoli. Samozrejme, kazdy jedinec je jedinecny, ale v podstate maju zeny svoje spravanie podobne pri ziarlivosti aj zeny.

Takze zeny. Hoci na nich partner ziarli, vypytuje sa ich, kam idu, kde boli, kedy, s kym, nemaju s tym nejaky problem. Dokonca hoci muz tak ziarli, ze ich aj zbije, mnohe zeny ostanu s takym grobianom, pardon, partnerom.

Muzi. Staci, ze sa zena pyta, kde boli, s kym, kedy a o ktorej pridu a muz to hned berie ako obmedzovanie. Dokonca ho zena ani nemusi bit a sam muz radsej ujde zo vztahu.

Teraz nehovorim o nevere a podvadzani, ale o tom, ked partneri ziarlia na to, ked si ich polovicka niekam vyrazi bez nich. Z toho mi vyplyva, ze zeny su tolerantnejsie, ked muz ziarli a mnohym zenam sa to aj paci. Kdezto muzi neznasaju ziarlive zeny. Trafila som? Priznajte sa. ;) :D

xxy

no nie som taka zufala a ani psychicky narusena, aby som svoj zivotny pribeh pisala niekomu neznamemu na mail :D ale dik za zasmiatie :D

pomaranc99

@jahodka123 nemusi to byt o tom, ze ma niekto za usami. ak je niekto prilis ziarlivy tak sa jedna o chorobu a dany jedinec sa ma ist liecit. je to totiz problem, ktory ma ten ziarlivy clovek v sebe a sam so sebou...taki ziarlia aj keby boli sami dvaja na pustom ostrove...

z mojej skusenosti su viac ziarlive a podozrievave zeny. viac kontroluju, hrabu sa muzom vo vreckach, kukaju si ich spravy, volaju 10x za den...ale poznam aj par muzov ziarlivcov.

@winki to s rozoberanim zien je pravda. zeny rozoberaju kadejaku picovinu a neskutocne s tym lezu na nervy...ale najviac mi vadi to, ze sa vracaju k veciam aj uplnym blbostiam X rokov do zadu a nevedia kedy prestat...

@xxy kolko faciek si uz od muzov dostala?

xxy

to znamena, ze ked muz ziarli na zenu, pripadne jej streli aj facku, znamena to, ze zena je tolerantnejsia?? ze dobre znasa partnerovo ziarlenie, tz tolerancia? to je dost zla formulacia.