vcera som bola u kadernicky.. vysledok? katastrofa

Príspevok v téme: vcera som bola u kadernicky.. vysledok? katastrofa
Lenush

mam stredne hnede vlasy. chcela som blond melir, upravit postupku (predtym som bola strihana na postupku vpredu aj vzadu)a dlhsiu ofinu doboku. melir nie je blondavy, ale strasne svetly. postupne som chcela iba vpredu, no ona mi musela zobrat aj vzadu, lebo na koncekoch jej nechytila dobre farba a tak mi ich skratila o 10cm.. a ta ofina? boze :( vlasy mi rastu rychlo, takze z ofiny a z dlzky vlasov nemam az taku dilemu, skor ma trapi ta farba :( vysolila som tam 700sk.. co mam robit? mam si ich sama prefarbit? rozmyslala som ze skusim tonovaci blondavy sampon..

Lenush

krasavica - moje vlasy nevyzeraju az tak zle.. vyzera to celkom ok, problem ale je, ze som si to inak predstavovala. a skusim si dat na vlasy blondavy sampon, taky na 10 umyti.. uvidime co to spravi

zufala

ahoj kocka,ja som bola vcera u kadernicky,chcela som cierno biely melir...vysledok???obrovske cierne pruhy,kopec miesta,ktore nie je vobec zafarbene....a sem-tam mam aj modre vlasy..okamzite som isla do ineho kadernictva a povedali mi,ze jedine riesenie je stiahnut ciernu farbu a potom nieco riesit..dohodla som sa na dnes s inou kadernickou,2hodiny som ju cakala a tak mi zavolala,ze uz ma dnes nezoberie..asi ma slak trafiiiiiiiiiiii,poradte nejaku ozaj DOBRU kadernicku v PO

krasavica

Jaj no to je tazko a nepojdes este nejakej lepsej odbornicke aby ti na to dala nejaku farbu a aby to aj dobre vyzeralo, lebo verim, ze sama skusat sa bojis.

Lenush

ale mam medzi nimi aj svoje, hnede.. chcela by som mat svoje hnede svetlejsie a ten melir viac blondavejsi.. len neviem ako to dosiahnem

krasavica

Neviem, aj kamoska raz mala strasne svtly melir, ktory nechcela a davala si na to tuzidli, lez jejto trosku nestmavlo, vies tie tuzidla, ktore aj farbia, ale mohlol by byt aj ten sampon, ale nechapem, ty to teda nechces mat take blede ale tmavsie, alebo ako?