Žena a tetovanie - vas nazor

Príspevok v téme: Žena a tetovanie - vas nazor
alena127

Pacia sa muzom zeny s jednym max 2 tetkami?:) samozrejme, viem je to individualne ale vo vseobecnosti mi isto azdy podla svojho nazoru viete napisat, ci zena s decentnym tetovaniim je alebo nie je viac sex ALE CISTO PODLA VASHO NAZORU. Mne sa to osobne velmi paci, no chcem vediet aj vase zenske/muzske nazory.

Vopred dakujem

M 25

no môj partner bol najprv proti, ale nezakazoval mi to, ani ma neodhováral, vravel len, že to nemá cenu ísť proti mne, ked sa to mne páči :) a teraz je z toho nadšený a ešte viac ho to vzrušuje, hlavne tie hviezdy :))

no dokopy všetky tri veci za hodku, každé presne 20min.

alena127

noo hviezdicky na bruchu musia pekne vyzerat :) samozrejme suhlasim a verim ze je tazke sa rozodnut, uvidim no, vcera som to povedala priatelovi e uvazujem nad tym tak isiel mi to ako keby vraciat, ze si daj aj on :-) mne by to neprekazalo,len sa nevyjadril ci sa mu to paci alebo nie tak som este na takych pochybach a celkovo,nemam ziadne tetovanie,tazko povedat :) mam cas,ale som skor za ano ako nie :) a ako dlho ti robil obidve tetovania?

M 25

alenka, ja mám zatial na zápästí, písmeno môjho mena a na bruchu dve hviezdy :)) moje prvé tetovanie, tak som chcela byť opatrnejšia, najprv, ako to budem znášať.. ale dalo sa to zniesť, aj tá bolesť bola taká pred tým prahom bolesti, ku koncu to aj trošku uspávalo, tá vrčiaca ihla a krásne oči tatéra ;))

najprv som chcela velký obrazok na chrbát, ale aj to možno bude.. teraz sa rozhodujem nad dalšími, tiež niečo, čo pr emna niečo znamená .. ale poviem ti, je to ťažko rozhodnutie..

alena127

m 25

suhasim, rada by som si dala nejake motto ako spominas, ze by ma to sprevadzalo, pretoze vzdy,ked i to motto precitam, myslim optimistickejsie :)

precitala som vela peknych viet (mottto) staci uz len vybrat to najvystiznejsie nejakym pismom specifickym napisane a rozmyslala som ze si to nam na ruku kde mam bicepsovy sval, alebo na bok brucha a tiez sa mi pacia krize ale tam som uvazovala nad rakom,kedze som znamenie rak :) tiez sa mi brutalne lubi na mieche cinske znaky,ale to isto by bola bolest,joj :( a ty mas kde tatto??

SVADOBNE SATY A KERKA?noooo naaahodou som bola na svadbe , pekna kocka neveesta s tetovanim, a vzdy som si ju obzerala...a vobec to nevyzeralo zle,ale sexi.... ak to je decentne tetovanie na ruke,na inych miestach to je ine,ked to nie je viditlne..ale skor som za male tetovania

olivka30

ja mam tetovanie na chrbate, velke a farebne :) mne sa to paci a frajerovi tiez...neznasam male nic nevraviace kerky, jemne, o nicom a ornamentiky ma uplne odpudzuju

som sa pobavila na komente ze kombinacia svadobne saty a kerka..no comment.

letne saty a kerka, plavky a kerka, nocna kosielka a kerka...este tu kerku treba skombinovat k vlasom :D

M 25

amanda, preto je dobré si dať tetovanie, čo pre toho človeka aj niečo znamená.. ked ho to bude sprevádzať celým životom ..

amanda23

mne sa to osobne nepaci, este tak henou kdesi na dovolenke si to dat,
to sa strati, ale je to na cely zivot, pokial si to nedas zbrusit, ale moze ostat este aj tak stopa a cely zivot s nejakym obrazkom na tele, to by sa mi riadne opozeralo , hlavne ked ma clovek uz svoje roky vyzera to smiesne, ked tetovanie, tak permanentny makeup, jemnucke linky, dobodkovat obocie, ale prirodzene, to mam aj ja uz roky a som spokojna, kedze sa nemusim tolko malovat:D

peta111

mne sa to nepaci vobec ale vobec, pre mna to symbolizuje nizsiu vrstvu alebo take grazelstvo... tot moj nazor.. ani na zene ani na muzovi.... na zene je to horsie..a ked je kombinacia ze svadobne saty a tetovanie :D to je koniec