Čínsky obchod v BA

Príspevok v téme: Čínsky obchod v BA
janulka5462

prosim vas viete o nejakych velkych cinakoch v BA? s nejakym ,,lepsim" vyberom? moc tam nenakupujem, nemusite ma poucovat o kvalite veci, ale teraz mam menej penazi a mam z tade zopar veci ktore mi dlho vydrzali a nosim ich doteraz a povedala by som ze su lepsie ako tie handry z NY-kera Gatu a podobne..niektore veci sa proste daju..tak viete NIEKTO O NIECOM? som v BA nova tak zistujem..dakujem

flegma

neviem, akych velkych cinanov mas na mysli, ale jeden taky je pri obchodnom dome MY (byvale tesco) na Kammenom, vchod maju v tej pasazi ako je vchod do hotela kyjev
dalej vedla byvaleho kina hviezda, tam sa to tusim vola exkluziv... no a tradicne velke sklady maju na vypadovke - starej vajnorskej

myshl

zas ono.. cinanov by som nedavala az na taku nizku uroven, castokrat som sa stretla s tym, ze u "cinanov" mali vyssie ceny nez v "normalnom" obchode.. nehovorim samozrejme o znackovom butiku..

myslim, ze nejake take tie lacne predajne su aj na obchodnej.. tam maju teda minimalne nejake tie kabelky, topanky, myslim.. oblecenie nie som ista..

ja osobne zvyknem obcas nieco kupit aj v tescu.. (konkretne Tesco Extra Petrzalka) obcas zvyknu mat aj nieco pekne a za dobru cenu..

winki

Neviemprečo vsetci osudzujú činancov????? Niekedy je kvalita oblecenia ovela lepsia ako u znackovych shitov......pokial nemáte postavenie, kde fakt musíte mať značkové oblecenie za 100 000 euro...tak cinania su uplne super namiesto butikov.