Tipy na desiatu

PoPo....

tak urcite obsahuju nejake konzervacne latky ,zeby nejake priemyselne vyrabane trans formy mastnych kyselin? neviem konkretne :-/
to mas tak aj my sme podlahli tlaku financnych konzorcii,ktore produkuju potraviny za cielom co najviac zarobit

orol

No veď šunku, či tvrdý syr si drvivá väčšina ĺudí kupuje v obchode. Ešte raz, poprosím viesť zloženie týchto výrobkov, teda to, čo uvádza výrobca na štítku, ktorý lepia povinne pracovníci napr. Tesca na zakúpený tovar.

PoPotvorka

zalezi ako sunka ? tak trebars bravcove maso ,obsahuje vitamin B-B12 ,zinok ,salen .....
syr - sodik ,fosfor ,proteiny ,ale papat len biele syry nie udene
....ale mas pravdu na desiatu toto urcite nie :)

orol

No keď papáš na raňajky jogurt s vločkami, tak na desiatu si dávaj ovocie - napr. jeden, dva banány.
-ostatní mi vysvetlite prosím, čo vidíte na šunke a syre - klasickom, keďže to odporúčate- poprosím uviesť zloženie šunky a syra.

PoPotvor....

na udrzanie vahy? tak potom celozrny chlieb s paradajkou ... nakolko maju malo kalorií ,malicky obsah cukru a skoro nič tuku :)
celozrny chlieb + paprika
jablka
hrusky s ovsenymi vlockami
ananas (to asi vies preco)
a hlavne ziadne Fitness cerealie a podobne blbosti

xx_yy

ako som uz nizsie pisala, vahu si chcem len udrzat .. nechcem chutnut..
v podstate len chcem vediet ako by mala vyzerat zdrava desiata 17r baby :-)

Green Sheep

skuste na desiatu pribalit ovci jogurt - ma ovela viac vitaminov a mineralov ako bezne jogurty z kravskeho mlieka a podporuje imunitu aj tvorbu kostry dietata. Je to zdrave a detom to chuti, hlavne s prichutami :-)

--Odkaz odstraneny--