Kamarátka na chudnutie

kilecko

Ahojte ,
Elena16 ,neries teraz kila ,ked mas mat statnice a ucis sa ,ked to spravis tak to 1 az 2 kila das hravo dole ,ved aj teraz pri uceni si davas kardio a niekedy ta cokolada bodne ,ked su stresy ,tak Ti prajem uspesne ukoncenie statnic .

Slnecnica ,no to sa ani necuduj ,ked si pribrala ,po uraze to tak byva zostala si bez pohybu a pridala viac jedenia a to teraz bude tazke zmenit,lebo lahko sa vyjeda ,ale velmi tazko si clovek jedlo odrieka ja by som o tom mohla pisat romany.
No ten chleba aj ked doma peceny budes MUSIET urcite obmedzit ,ked tak rano si ho dat na to sunku a zeleninku,tu smotanu nahrad mliekom ,ale v tom az taky problem nevidim .Ryby super morcacie tiez fajn a ked ti kura nechuti nevadi a bravcove mozes ja osobne jedavam kare aj gulasik ved je tam leco mnam da sa a to maslo ja normalne nemusim ja si kupujem tie rastlinne ,ale s najvacsim obsahom tuku v kauflande maju taky zeleny obal 70 percent tuku ma mne chuti skus a tie vecere cottage ,mozarela ,ale tvrdy syr by som uz nejedla a pecivo vobec ja uz ho vecer nejedavam a zeleninka tu urcite treba papat ci uz surovu ,alebo udusit.
No co ti poradit odmeraj sa ,odvaz zapis do zosita a snaz sa zdravo stravovat a pitny rezim a pneumatika mischelinka pojde dole ,pojde to sice tazko ,ale ak budes dosledna tak uvidis aka budes spokojna .

Tak ,vela uspechov Ti prajem pri formovani postavy a vitaj v klube musketierok.

Elena16

Takze dnes sa mi opat nepodarilo dodrzat jedalnicek, dala som si sisku a polovicu piskot (tie polomacane). Uz fakt neviem, prosim poradte. Moj problem spociva v tom, ze mam mrte studia, skusky statnice, STRES. v knihach som denno denne a neviem ako sa mam odreagovat a to ze si sadnem a dlavnem cosi take kaloricke posobi mimoriadne upokojujuco. a jedine prestavky ktore mi cosi davaju je priestor na jedlo, ani 25minu kardia takmer denne ma nezachrani, mam hore 1 kilo navyse, pred chvilou som sa postavila na vahu :( ako mam prestat nachadzat odreagovanie v jedle a najma v sladkostiach? teraz mam vycitky a ten pocit kedy sa absolutne necitim dobre vo svojom tele. pomoc. nemam cas ani na priatelov

slnecnica

Ahojte,
uz dlhsie vas citam a chcem sa k vam pridat. Som uz vyse pol roka doma, po uraze, bez pohybu a pekne som sa vyzrala-dalo by sa to nazvat aj krajsie, ale takto je to pravdivejsie:-) Nikdy som nebola extra chuda, ale teraz je to extrem, hlavne brucho, trochu zadok, nohy mam chude. Nemam doma vahu, ale cez tyzden si hadam nejaku kupim, skor nez o vahu mi pojde o centimetre.
Co sa tyka jedenia, tak ranajky su pre mna zaklad, z jogurtu alebo ovocia by som sa nenajedla a potom by som to cely den dobiehala. Takze peciva sa nechcem vzdat, peciem si ho doma, aj chleba, aspon viem, co je v nom. Peciem z raznej muky+semienka.
K obedom...neviem ako nahradit smotanu, kedze mam velmi rada spenat, omacky na cestoviny alebo kremove polievky (napr brokolicovu). Mozem smotanu nahradit bielym jogurtom? Skusali ste to? Bude to jedle? Z masa mam rada ryby- tie vacsinou peciem na masle. Pouzivam naozajstne maslo, mam ho radsej nahradit nejakym ropnym produktom? Napr Ramou? Dalej mam rada morcacie maso, kuracie moc nie, pretoze to z obchodu mi smrdi, sem tam sa mi podari zohnat domace. Mozem jedavat aj bravcove? Mam na mysli take chude kare, nie obrasteny bocik :-) No a na veceru nejaky tvrdy syr, cotagge, mozarelu, vajicka, kvalitnu sunku, zeleninu, k tomu mozem pecivo, ci radsej bez prip. polystyrenovy chleba?
Nasla som si cviky na brucho, takze budem cvicit, pokial to pojde, skakat ci behat zatial este kvoli urazu nemozem.
Tak dufam, ze mi poradite a spolocne s vami pojdu cm dole. A kludne ma aj skritizujte, ak by som nieco robila zle :-)

kilecko

Ahojte,
ELENA 16 jedalnicek v pohode akurat na veceru by som uz jablko nejedla ovocie by sa uz jest nemalo vela cukru.
Mimma jedalnicek v pohode a daj si caj ked nieco na teba lezie .
Ja cvicim ,ale neviem ci spravne zisiel by sa mi kondicny trener teraz aj lutujem ,ze som sa hned neopytala a nezaplatila som si ho aspon na 2 az 3 hodiny neviem ako to funguje bolo mi to blbe sa pytat a teraz len pozeram ked tam cvicia tie druhe ,ze som urcite robila chyby ,no co uz aj tak chcem cvicit vo fitku este mesiac a potom uz nebude cas budem chodit ,len ked bude prsat a nebudem moct chodit na zahradku ,ale ked zacnem zas v zime cvicit urcite si toho trenera zaplatim ,zacala som cvicit doma brusaky a na rotane ,lebo nohy uz mam celkom dobre ,len to brucho.
Rano som mala 2 celozrnne chlebiky so sunkou,
desiata jogurt
obed palacinky so spenatom a vajickom 3 kusy
olovrant este jedna palacinka
v podstate to bola aj vecera stacilo mi bola som najedena
pobede som cvicila a na vecer dala brusaky a rotanu
Tak nech sa nam dari dievcata.

mimma

R: pomaranc, banan
D: 3dcl kapustovej stavy
O: kapustnicova polievka, losos, zemiaky, salat
V: piekla som chlieb, tak som mala krajec so sunkou+zelenina

Od dnes na mna nieco lezie, furt len smrkam....a akurat ked sa mam najviac ucit. Tak furt pijem citronovu vodu

Elena16

Ahojte, no ja som tu dlhšie neprispela, nakolko sa mi dari vydrzat normalne jest jeden den a dalsie dni zas hresim jedna radost, dnes to bolo uplne zle (mam skuskove a tak.) no zajtra chcem mat takyto jedalnicek:
R: pol graham rozka, pol cottage, 1 paprika
Des: velke jablko/hruska pripadne + mandarinka
Obed: rizoto
olov: tvaroh (cca 125g) a pol nastruhanym jabkom
Vecera: nastruhana cvikla s mrkvou a druhou polovicou jablka.
Ako sa vam pozdava takyto jedalnicek? snazim sa stravovat takymto stylom, ale moje nervy to akosi nezvladaju (cokoladka, piskotky, chrumky)

kilecko

Ahojte ,ale sme mali pekny 1.maj.
Tak som si dnes bola kupit zas pernamentku na mesiac vo fitku,takze cvicim dalej.
Dnes som jedla v norme ,ale na veceru som mala 3 kopceky zmrzlinky a nanuk a mam dost ,ale hlavou sa mi zenie co by som si dala uz som bola 2 krat na ladnicke dvierka otvorit ,ale odolala som .Dnes som bola 2 hodiny na vychadzke na zahradke a 1 hodinu vo fitku staci ,ale chcem doma zacat cvicit z cinkami zajtra ich vtytiahnem to su manzelove ,ale este s nimi necvicil tak aspon ich vyuzijem ja a mala by som pridat trosku brusakov ,ale to asi ,len doma pocvicim na to potrebujem ,len podlozku skoda vo fitku tam radsej vyuzijem naradia .Som zvedava kolko kg mam dufam ,ze som si to tou zmzlinou nepokazila ,ale v 90 dnovke to bolo tiez na veceru 3 kopceky zmrzliny.Mam este na to mesiac ,aby som tie 3kg zhodila uz aj manzel je prekvapeny ,ze sa mi to dari ,lebo to on mi povedal ,ze uz tych 67kg nebudem mat a ja mam rada vyzvy .Dam si spravit zas nove vlasy a kupim si nove rifle a saty odmena musi byt .
Takze dievcata drzte mi palce nech to dotiahnem do uspesneho konca.

mimma

R: hruskovo-bananove smoothie
D: 200ml stavy z kapusty
O: pecene stehno+zemiaky+kapusta, bebe
V: 2 kopceky zmrzliny