Kamarátka na chudnutie

Helus

ahojte musketierky.
Kilecko prijmi moju uprimnu gratulaciu,velmi sa tesim s tebou.
Baby ja som mala dneska na ranajky kasu z psenovych vlociek,varenu v pohankovom mlieku,posypanu skoricou a nakrajanym bananom.Pekne ma to zasytilo,a samozrejme bola aj kava+ zeleny cajik.obed bude zapekana mrkva so zemiakmi,idem skusat novy recept,potom ho sem hodim,ak to bude dobre.pekny den vam prajem kocky.

Maoam

Kilecko, tesim sa z teba :-). Super, ty to das, uz iba tri kila...to su tie najtazsie, ale uz to fakt nie je vela a mas to. A potom uz iba udrziavat.

kilecko

MAOAM dakujem ,ved aj vy tu mate na tom zasluhu ,vasimi radami ,clovek si tu cita a premysla nad tym a vsetko je len o tom ,ze chudnutie nie je na jeden mesiac a to je na tom najhorsie ,ze clovek je nedoskavy a fakt to chce velmi velku pevnu volu preto som na tomto fore uz tak dlho a dari sa mi chudnut dokonca som si tu nasla aj kamaratky dokonca s Helus som sa stretla aj osobne bola to schodzka na slepo ,ale vyslo to su z nas priatelky a to ja som clovek opatrny ,nerada vychadzam z ulity .Ked si pomyslim ,ze som mala kedysi 83kg brrrr a teraz pod 70 kg no co vam poviem tesim sa ,ze si zas nieco pekne kupim .
Tak dievcata nech som pre Vas inspiraciou,takou malou ,ale predsa.

Maoam

Kilecko: mas moj respekt, lebo u teba to dlho bolo velmi tazke, super, drzim ti palce a gratulujem, ide to dolu a pekne :-), uz iba 3kg do ciela tak nech to bude do leta ako si prajes

kilecko

Ahojte,
MAOAM v 90 dnovke sme mali vitaminovy den tam som kazdy 4 den jedla iba ovocie a zeleninku ale mas pravdu ocistny den by sa mi zisiel uvidim,ale tano kusok pod 70 kg uz nepustim tu vahu hore.
na rano pohar vody,dojedla som makky tvaroh ,len som si dala donho troska skorice a 1 lyzicku medu a 2 cerealne chlebiky,desiata 1 pomaranc a mam zaliaty proti celulitide pol litra caju ,dnes do posilky nejdem ,ale doma pocvicim a na obed som spravila cestovinku zapecenu na cibulke brokolica salama syr a nastruhala som este varene vajicko do toho inac zabudla som dat kukuricu nevadi ,vecera cottage a cista voda po cely den .
Lepok mas pravdu ,ze hormony robia svoje stitnu zlazu nemam ,ale vsetko sa da SME TO CO JEME A AKO SA HYBEME prevedcila som sa o tom na vlastnom tele chce to len velku pevnu volu a vsetko ide sama som na seba hrda a priznam sa vcera som si dala aj sladkost a neuskodila ,ale pokusat uz nebudem ,ale clovek ked je disciplinovany v jedeni a cvici tak si moze aj dopriat.
MIMMA super mala si konecne dobru polievku kapustnicu ako inac strava vyvazena u teba a v tvojom pripade je aj horalka v poriadku ty mozes v pohode sladke .
Tak dievcata drzime sa ,leto sa blizi.

Lepok

Slanina, takže už ti odpovedala Helus, fakt chutia aj manželovi a ten nemusí bezlepkovú dietku.
Maom, presne taký deň mám dnes ja nakolko je mesiac v nove, ako som už písala a mám odskúšané, že potom o to jedno kilečko váha ide dole.
Tak Kilečko vidíš, že si na správnej ceste a to sa vraj s hormonmi na š.ž. nedá, no ty si príklad, že to ide.

kilecko

Ahojte,
tak uz ma ta dieta presla ,nepokazim si metabolizmus mas pravdu Lepok uz som dobre nastartovana tak naco vymyslat a 3 krat hura,hura,hura rano som mala 70kg takze vysledok sa dostavil .

Dnes som mala na rano 2 celozrnne chlebiky s makkym tvarohom a uhorkou,1,5 hodinu chodze,1hodinu vo fitku na obed 2 kopceky ryze a masko kuracie so zeleninkou a na veceru mam zeleninovy salat a medzi tym vodicku a este budem 0,5 hodinu na bicykli takze fajn dari sa mi uprava stavy a cvicenie to spravi svoje len to chce cas.
Tak a pekne pokracujem dalej .

Maoam

caute baby, zdravim vsetky a drzim vam nadalej palce

Kilecko: skusala si uz tip, jeden den v tyzdni byt iba na stavach (odstavene cerstve), tekutinach (voda, caje), max. trocha zeleniny (idealne vobec)

zvykne to velmi pomoct, takyto ocistny den raz v tyzdni, idealne vtedy, ked mas na to najlepsie moznosti (napr. piatok, sobota)

vela to robi a telo sa odvodni a vyprazdni, pretoze ho nezatazujes stravou a je to prospesne pre zdravie, pre travenie, plet, pre imunitu, pre vsetko.

A najmä telo za taky den da aj kilo dolu. Ked to zavedies pravidelne, nebudes mat casom ani problem udrzat si hmotnost.

Dobre je to napr. aj po sviatkoch a Co.