Kamarátka na chudnutie

Helus

Slanina 1 taky hnedasty obal maju tie cestoviny,a nad nimi je u nas velka tabula bezlepkove.Su fakt dobre,a zrovna dnes si ich idem urobit s dusenou zeleninou,a paradajkovou omackou.

Lepok

Kilečko nepokúšaj nejakými dietami - pozrela som sa no nie je tá dieta zdravá a jojo efekt zaručený. Inač ty sa už celkom dobre stravuješ a hlavne sa hýbeš a efekt to má, pomaly ďalej zájdeš a len 4KG ? tak to do leta do plaviek v pohode dáš.
Dnes som robila špagety - mimochodom bez lepku z Lidla a sú chutné. Urobila som ich s hlivou . zeleninkou a môj naložený cesnak medvedí v olivovom oleji a jogurtom a zeleninový vývar na chudnutie,teraz idem na stac.bicykel, lebo som z tej mojej váhy tak trochu rozladená. Ja si myslím, že zrejme nemám dobre vyladené hormony na š.ž. a asi preto tá váha. Tak kočeny držte sa!!

kilecko

Ahojte,
Lepok k tomu vyrobku sa neviem vyjadrit .Sviatky su pre nas co chceme schudnut velka skuska ,lebo nie kazda vieme odolat ked su na stole kolace no dajte si zeleninu namiesto toho ,ale netreba to riesit treba pokracovat v zdravom stravovani kazdy ma v zivote v jedeni prehresky ,lenze chudy clovek ked si da obcas aj kolacik tomu to uz neublizi to len mi si musime davat pozor to co zjeme.
Tak rano som uz odcvicila ,nakupila som si cottage ,vegetariansky salat,tvaroh .Rano som zjedla 2 cerealne chlebiky so salamou,
obed 2 kopceky ryze a kuracie masko na zelenine,1 velke jablko
vecera asi si vyberiem nieco co som si nakupila.Ozaj kupila som KNACKEbrot s celozrnnej muky so sezamom je to dobre pre mna dat si na veceru napriklad k tomu cottage,inac na 100g to ma 58 g sacharidov 6g tukov a 11 g bielkovin inac ten balik ma 250g a je tam 26 kuskov tak 2 kusky by som si aj mohla dat co na to hovorite ,ci radsej nie.
Teraz som sa odvazila po jedle tak mam 71kg aj 1 kilo dole potesi po tych sviatkoch co by som viac chcela ,ale ide to uz tazko,normalne pozeram na fore tie dievcata co si dali tu 13 dnovu dietu co tak si ju dat ci by som schudla ved ja chcem iba 4kg dat dole ,ale nebude to nezmysel .
Nechcem dietovat ,ale urcite by som sa pohla s tou vahou a potom uz len udrziavat .

Lepok

Ahojte kočeny,
tak ja zo seba nemám radosť, nakolko váha po sviatku nešla dole ale naopak.
V štvrtok budú mať v Lidl prístroj na smoothie - uvažujem nad ním, len neviem či áno a či to nebudú vyhodené peniaze. Ak niekto vie nech dá vedieť. Inak v utorok je nov, tak kočeny neprejedať sa - detoxovať.

jgg

ahojte, tiez sa snazim schudnut. prave som si merala pomer vody a tuku v tele doma. BMI mi ukazuje ze mam nadvahu, ale pomer vody a tuku mam normalny. tak tomu nerozumiem velmi... potrebujem schudnut asi 12kg na svoju povodnu vahu. snazim sa jest zdravo , obmedzujem velmi sacharidy a tuky, zvysujem bielkoviny... uvidime co to spravi.. cvicim cviky od jillian michaels 30 day sherd, som na prvom levely a chcem ho cvicit pokial cele to cvicenie zvladnem uplne v pohode bez prestavky, aj ked sa to odporuca cvicit 10 dni a potom prejst na level 2.. kazdym cvicenim sa mi kondicka zlepsuje a aj tie cviky robim ovela dokladnejsie bez problemov, ale sem tam si musim dat malu prestavku.

kilecko

ODPOVEDAM dakujem za rady,trpezliva som a idem si za svojim cielom i ked to niekedy tak nevypada .DO fitka chodim s radostou zacala som uberat minuty na pase ,skor chodim na steper tam sa riadne spotim inac ma bolelo riadne plece ked som zacala chodit ,ale cvicenim aj ked po troske ma prestalo pleco boliet som ho rozhybala .Ja hlavne riesim brucho a svalova hmota mi pribudne automaticky ,inac ja necvicim vobec s cinkami ja len na strojoch kde posilujem ruky,nohy a brusko a dnes na zahradke som sa tak narobila ,ze sa tesim na ranajsie vazenie .A snazim sa tu stravu upravovat hlavne som sa zamerala na bielkoviny ,zeleninu ovocie dobeda,pitny rezim ,ale dam si trosicku aj zemiakov a zajtra isto 1 kopcek ryze ,ale dnes som mala rano 70,5 kg no uvidim zajtra rano ci sa mi to potvrdi ,ale dnes som jedla ukazkovo .Mna to chudnutie uz zacalo bavit a hlavne ked vidim ,ze je teplejsie a teplejsie tak som na seba tvrdsia ,lebo chcem mat vysledky a mam dojem ,ze sa mi to aj podari ,chce to fakt ,len pevnu volu .
Odmenim sa zas novym oblecenim .
Tak nech sa nam dari musketierky.