Kamarátka na chudnutie

janulikk123

Ahojte dievčatá,

čítam vaše príspevky a chcem sa podeliť o skúsenosť. Chudnutie je vždy hlavne o stravovaní a cvičení. Ja som tak schudla 8 kg. Fitko nenavštevujem kedže nemám moc času ale začala som cvičiť doma. Nakúpila som si veci na cvičenie a každý deň si doma hodinu zacvičím. Nakúpila som si cez eshop veci na cvičenie a priniesli mi to domov. Dokonca momentálne majú aj zľavu na činky, fit lopty a iné pomôcky. -odkaz odstránený-
Ja už som dnes nakúpila. :)

carey

Maoam no mrzi ma to strasne, ja dufam ze raz bude obdobie kedy sa to vsetko na dobre obrati hlavne ten zdravotny stav.
My sme vcera vybrali sedacku, buduci tyzden ju ideme objednat, no tak do 2 mesiacov by mala prist a to uz tam chceme byvat, takze pomalicky sa budeme aj stahovat. To pocasie je hrozne stale prsi, dnes som sa premahala cvicit, ale dobre ze som isla akurát ze teraz len vymyslam co by som si dala :D

Maoam

Carey, super, tak nech sa ti /vam dari nadalej vo vsetkom a nech to s tym bytom vyjde co najskor, daj potom vediet, kedy sa vydavas.

U mna inak vsetko pravy opak teba (cca. 7-8 tyzdnov odkedy sa mi rozpadol dlhsi vztah a velmi nepekne a podpasovka a zrada na celej ciare a z nicoho nic...), nevadi, ide sa dalej, zdravotne K.O., cakaju ma operacie a mam toho vela pred sebou, leto bolo zle, ako pocasie, tak aj situacie, no nejak blbo to cele vyslo.

carey

Maoam ahoj, hej som tam kde som zacinala vtedy... no este nebyvame cakame na tu obyvacku, ale nevadi, ono je teraz take rychle obdobie, ze ani nic nestiham. Svadba bude buduci rok, do zimy chcem este trosku schudnut a spevnit a potom idem vyberat svadobne saty :) Dnes ideme s mojim kupovat sedacku, ja dufam ze uz vyberieme lebo mam len nervy z tych obchodov. Ty si ako na tom ? Co planujes na vikend ?

Maoam

ahoj Carey, stale si tam, kde si zacinala vlani v zime? fajn, ze si sa tam udrzala a ze sa ti uz zacala darit, mozes byt na seba hrda

kedy sa planujete vziat? uz byvate spolu? tak zelam vsetko dobre, akurat myslim na to, ze ako dobre si vtedy urobila, ked si nechala exa odist....

ze?

carey

Ahojte dievčence, ako sa máte? Ja som tak rada, že je už piatok, neskutočne veľa roboty stále, ešte po dovolenke dorábam... ale tak s cvičením sa držím aj s jedlom. Sme si objednali obývačku a nám stratili dakde skrinky a osvetlenie, nervy mám na tých ľudí, ani nevieme či to v poriadku príde a to čakáme už pomaly 2 mesiace. Inak so snúbencom všetko v poriadku, pomaly už chcem plánovať aj svadbu, len keby bol na to čas.
Dúfam, že sa vám darí a napíšte :)

Maoam

no vidim, ze ste uspesne vsetky, Kilecko schudla, Slnecnica schudla, Carey schudla, Helus sa drzi, super dievky, len tak dalej!

Helus

Ahojte baby hura tema ozila trosicku.
Maoam babam sa nechce pisat tym to bude,spokojne s vahou asi nebudu,tak ako ja.Pekny den vam prajem vsetkym.

slnecnica

ahojte,
ja sem aj kuknem, ale väčšinou tu nikto nieje... Držím sa celkom dobre, aj keď pár slabých chvílok som mala (polnočné varenie pudingu), 3kg išli dolu.

carey

Ahojte, tak ja som sem napisala pred tyzdnom ale ako tak pozeram tak mi to neodoslalo, no skoda. Ja sem obcas idem tak raz do tyzdna pozeram niekedy su tu zaujimave clanky. Ja zacinam byt so svojou postavou spokojna, cvicim, zdravo sa stravujem a vidim ze to ide. V praci je to tiez dobre, dari sa mala som uz pochvalu od sefky, teraz idem na par dni relaxovat a potom opat do pracovného kolotoca.
Pekny vikend prajem :)