Kamarátka na chudnutie

kilecko

Ahojte,dievcata co vy na to jedno rano 70 kg a druhe rano 72 kg a to som jedla
rano 1 celozrnny chlebik 2 sunky 1 platok syra ,uhorku,rajciny,redkovku,
desiata pomaranc
obed priridny rezen 1 kopcek ryze a zelenina
olovrant jogurt
vecera jogurtovy salat s krabimi tycinkami tzv.norsky salat cely den 2 litre cistej vody 2 kavy
a cvicim kazdy den vo fitku 1 hodinu
Tak ma to nastvalo to vazenie ,ze sa skusim uz nevazit ,ale neviem ci vydrzim na to mam fakt slabu volu ,ale tak som nastvana ,ze asi vydrzim a nebudem vahu uz riesit ,ale ta predstava ,ze by som sa dostala pod 70 kg by bola pre mna velka motivacia ,ale rozhodla som sa ,ze si kupim zas na dalsi mesiac pernamentku do fitka ,lebo sa citim kondicne lepsie nic ma neboli cvicim dobre ,ked nemam svalovicu ziadnu, sa vela ludi cuduje ,ze nemam ziadnu svalovicu ,ale fakt ani chrbtica ma neboli ,ked som cvicila doma a to nebola ani pol hodina necitila som sa tak dobre ako teraz.

Dnes na rano 2 kusy vianocky ,mala som velku chut,
desiata jablko
obed prirodny rezen ,ryza,zeleninka
olovrant jogurt
vecera tvaroh odtucneny 10dkg a uhorka
jem vobec dobre,pitny rezim 2 litre denne a jasne 2 kavy ,bez mlieka a cukru
Poradte ,som len nedockava ,alebo robim chyby,dakujem.

mimma

Maoam cau, ano vsetko je v uplnom poriadku. Ty vies co myslim :-) myslim, ze aj baby tuto vedia

Vcera R: 2 jablka
O: vyvar, kura na mede, ryza, muffiny
V: zemla, mozarella, sunka, cherry

kilecko

Ahojte,
MAOAM ma pravdu ak clovek pochudne tak urcite aj v tvari ja som to tak nevidela ,ale vsetci z mojho okolia to zbadali a mam pritom gulatu tvar a inac moc vychudnuta tvar nieje pekna vidiet vela vrasok aspon v mojom veku ja som teda spokojna .

ODPOVEDAM super obrazok hned som ho ukazala manzelovi ,ze on ma o 2 kg menej ,ale slaninu a ja len 0,5kg ale svalstvo sa mi buduje.

Zatocit so sladkostami NEKUPOVAT nemam ,nejem a chut na sladke mi zahnalo ovocie ,ale len doobeda ked som ho jedavala fakt som nemala chut na sladke .

Pocasie sa pokazilo je zamracene ,nevadi umyla som okno a vylestila stenu obyvaciu a uz ,len oddychujem ,idem si spravit vodu s citronom akosi malo pijem a ,ze by zopar este brusakov sice som rano cvicila ,ale co do vecera citat,kukat na telku to je nuda.

Mirkatralala

Ahojte
Ja by som chcela najst nejaku kolegynu ktora je viac menej na zaciatku cesty a najvacsi problem jej robia sladkosti a ine prehresky voci diete. Nemam problem so zdravou stravou ale moj problem je ze som slaboch, mam momentalne dost narocne studijne obdobie a sladke je takou mojou dost silnou barlickou ako sa ukludnovat.. Tak ak ste tu taka co sa jej to dari uz nejaku dobu prekonavat, a chcete mat nejaku "kolegynu" s ktorou sa budete navzajom podporovat napiste svoj mail a ja sa ozvem svojim mailom..

odpovedam

ono je lepsie sa orientovat podla zrkadla. tu je obrazok, kde vidis, ze ta najchudsia zena ma dokonca najvyssiu hmotnost. je to preto, ze svaly su tazsie ako tuk. zenska sa vymakala, nabrala svaly, spalila tuk.a urcite jej nevadi, ze pribrala, kedze postavu ma ako lusk ;-) takze cvicit a jest zdravo, vahu pokojne vyhod :-)

images.huffingtonpost.com

Maoam

kto vsetci? neviem, aky mas vek ale 60kg na 160cm je aj pri istom type postavy (stabilnejsom, pevnejsom) viac nez je OK, sorry

jedine, ak by si bola zapasnicka

preco sa orientujes podla inych?

vladzes rychlo chodit? do schodov, aj s nakupnymi taskami? do kopca? jazdis na bicykli bez problemov sviznejsim tempom?

neviem aky mas vek ani typ postavy, ale tych 10kg by som ti tipla dat dolu, z toho, co si o sebe zatial napisala

Maoam

no kedze mas stale este nadvahu a mala by si zhodit este aspon 10kg, tak potom budes mat aj inu tvar...

aj stihli ludia mozu mat typ ovalnej alebo okruhlej tvare a casto je to velmi pekne - ked je clovek stihly

chudnes z celeho tela atym padom ked das dole este 10kg, tak schudnes zarucene aj z tvare

ajka 258

Ahojte ja som za mesiac schudla 5 kilo teraz mam na 160cm vahu 65kil ale este mam stale tucnu tvar.ako mam zhodit z tvare??