Kamarátka na chudnutie

mimma

Vcera som tiez piekla muffiny, ale bez vajicok, lebo som ich doma nemala a mozem povedat, ze su este lepsie ako s vajickami
Vcera R: hrozno, banan
O: slepacia polievka, cestoviny s kur.masom, muffiny
V: biely jogurt, vlocky, susene slivky

Odpovedam - na to ovocie som si strasne navykla, uz tak fungujem asi rok. Aj mi to vela casu usetri. Ale ten cottage na veceru si urcite budem davat :)

kilecko

prajem krasne slnecne ranko,
ranajky,3 platky sunky,1 celozrnny chlebik,4 male rajcinky,uhorka 1 platok syra,voda a kavicka ,voda.

cvicit vo fitku 1 hodina

pomaranc

obed,prirodny rezen a zeleninka

norsky salat a vody v priebehu dna

moze to byt ,ale skocila som na vahu nie je digitalna tak pol kila dole no nic moc to manzel skocil na vahu a 2 kg menej a to sa prejeda vcera si dal az 5 chlebov na veceru ,to je hrozne mi zeny to mame tazsie ,chlap ani nechudne a ma aj brusko a neriesi to ,to ja s takym bruchom to by uz bola ina rec...

kilecko

Ahojte,
tak ja dnes v praci a potom sup do roboty jedno okno je uz umyte ,zapojila som do upratovania celu rodinu aj manzel si dnes riadne makol kuchynu umyval 2 krat ,raz rano a druhykrat vecer ,lebo som povymetala poza radiator viete zenska vidi vsetko nie len prostriedok sa upratuje,pracka pere a dcera zajtra ozehli ,ale inac vsetci maju odo mna pochvalu a potom som dala manzelovi volno isla som cvicit s dcerou dobre som si to zariadila v tyzdni budem chodit rano cvicit a okna umyjem kazdy den jedno a sup zas do prace na pobednu a moze prist velka noc budem mat vsetko porobene mozem oddychovat a relaxovat s rodinou.
Tak stravu som upravila isto nie je stopercentna ,ale snazim sa po cviceni som si dala akysi tvaroh s uhorkou a pijem puer caj,nazajtra mam uz nalozene rezne na prirodno a ktomu zeleninku a polievku a mam tam na rano aj sunku so zeleninkou ,alebo by bolo dobre aj ovocie mam pomarance a jablka a po cviceni mam akysi norsky salat ,ze jogurtovi s krab.tycinkami sama bielkovina hi hi no neviem este sa tak spravne stravovat ,ale je podstatne ,ze nejem smazene a knedle sladkosti no proste snazim sa.
A jak sa tesim ,ako mi budu zavidiet ,ked mi odpadnu tie pneumatiky ,ale to chce este cas ,ale ja sa dockam .
A zajtra ak bude pekne este sa prejdem do zahradky to bude zas 1,5 hodiny chodze v pondelok sa odvazim no som zvedava mam pocit ,ze mi svalstvo pribuda som taka pevnejsia ,ale citim sa tak fit a mlado .
Tak pekny zvysok vikendu prajem .

carey

Ahojte, ako travite vikend ? Ja som dnes bola na nakupe a napiekla tvarohove celozrnne muffinky, su velmi dobre, vlacne a tiez zdrave :), naucila som sa co som mala tak som spokojna.

odpovedam

mimma, pridaj viac bielkovin ;-) mala by si prijat denne tolko gramov bielkovin, kolko vazis :-)
nezvladla by si napr. na ranajky naraz cele ovocie a na desiatu nieco bielkovinove?

Pripadne na veceru by bolo vhodnejsie si dat cottage so zeleninou alebo tvaroh.

mimma

R: mango
D: 2 jablka
O: kuracie sote so sampionmi, ryza, biely jogurt s medom + orechy
V: chleba so syrom + zelenina

LIGHT95

Caute kamosky = citam si vas,ale nestiham vsetko.....hihi ale reagujem na KILECKO=BLAHOZELAAAAM k tvojmu uspechu co vsetko zvladas......a tych co ti ZAVIDIA = LUTUJEM. Ja som sa vcera ocitla v takej situacii , co sa tyka zavisti...vtedy si poviem svoje,bohuzial si servitku pred usta nedavam = a tak jak ty KILECKO ja z tych zavistlivcoch nezijem.Majte sa krasne...PAAA

kilecko

Ahojte,
Tak a mam odcvicene ,je pravda ,ze doma este nemam okna umyte ,ale budu to cvicenie je super dnes som isla do kopca a tak som vybehla jak 20 tka ziadne zadychanie ,no som trenovana hi hi.Miki 25 su ine choroby pozrite na paraolympionikov co dokazu to ja som super zdrava popri nich .
Rano ,chlebiky 2 celozrnne s platkom syra,caj
Obed ,masko a zelenina a voda
vecera ,zeleninovy salat a pijem citronovu vodu ,ale 2 kavicky dnes boli ,ale treba na tlak.
Lepok mna tiez niekedy nafukuje zo zeleniny ,hlavne paprika ,skus si ju podusit .
CAREY ja sa nebojim ja sa toho urcite dockam uz to je v hlave ,a sladkosti co som dostala som zobrala domov dcere mne netreba a mam pocit ,ze ked cvicim na vahe to nebude tak ubudat ,ale telo sa vyformuje a to bude hlavne ,jak sa tesim ako sa pekne vyobliekam a citam si teraz na nete vsetko od MIRA VEseleho skoro vsetko sa na mna hodi ,fakt je pravda ,ze ludia vam nedopraju ,aby clovek dobre vypadal ,fakt to je zavist hlavne od tych najchudsich a najtlstejsich to je moja skusenost ,ale ja z reci druhych ludi nezijem robim to pre seba a moj pocit a poviem Vam sebavedomie cloveku stupa a tak s chuti do toho nasho spolocneho chudnutia .

odpovedam

zapcha moze byt sposobena aj nadbytkom vlakniny. vezmite si to, ze vlaknina je v podstate nestravitelna, preto aj jej nadbytok moze byt skodlivy. vlastne ako napokon nadbytok cohokolvek. takze skus na par dni obmedzit zeleninu. nemyslim nejest, ale obmedzit :-)

Uzivate probiotika? na lepsie travenie a imunitu.

carey

Ahojte, tak ja som vam rano pisala a neodoslalo to ako pozeram, no nic. Dnes mi ten den nejako uteka, ale bola som si zacvicit, no dnes mi to neslo pocitovala som strasnu unavu. Teraz sa pripravujem na pohovor, ktory keby vysiel tak sa vytesujem velmo.
Lepok tak to je fakt zaujimave, sak zeleninka prehana... ja si idem dat este kavu lebo sa mi zatvaraju oci a sup pokracovat vo vzorcoch :D
Kilecko neboj ta vaha sa zas pohne, ja mam tiez nejaku dobu stabilnu vahu, mam radost ze chodis do fitka, ja som tam dnes tiez stretla pani mohla mat tak 45 rokov a popriali mi uspesne cvicenie co bolo take mile, vacsinou tam stretavam "pipky" ktore nevedia ani odzdravit.
Ja sa inak nebojim sviatkov, som zastancom toho, ze clovek by si mal dat vsetko ale s mierou a ked ma ten pohyb tak neni o com :)